fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vadovų klube – apie verslo perdavimą ir lyderių auginimą

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kurie yra vieno iš pirmųjų Europos Sąjungos projektų „INBETS BSR: inovatyvūs verslo perdavimo būdai“ partneriai, surengė Vadovų klubo susitikimą. Jis sutraukė daugiau kaip pusšimtį dalyvių – įmonių vadovų ir verslų savininkų, besidominčių verslo perdavimo galimybėmis ir būdais.

Renginyje apsilankiusius Rūmų narius bei svečius savo dalyvavimu pagerbė bei pasveikino Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

„Verslo perdavimas ir lyderystė yra itin aktuali tema keičiantis kartoms. Juk sėkmingas verslo perdavimas daro didesnį poveikį ekonomikai nei naujai sukurti startuoliai, nes išsaugant verslus išsaugomos darbo vietos ir sukuriama daugiau pridėtinės vertės“, – pristatydama renginį kalbėjo šio projekto vadovė, Rūmų investicijų plėtros vadovė Aistė Litvinaitė-Jablonskienė.

Į renginį pakviestas verslo valdymo patarėjas, personalo parinkimo ekspertas, ugdančiojo vadovavimo ir karjeros mentorius Saulius Jovaišas aptarė lyderystės ir ugdymo principus bei taktiką, siekiant paruošti šeimos narį ar samdomą vadovą verslo valdymui. Be to, pateikė praktinių užduočių, kurias bus galima pritaikyti ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime.

„Rūmai įgyvendina ne vieną tarptautinį ir nacionalinį projektą, kurių naudą gauna tiek rūmų nariai, tiek kitos Lietuvos kompanijos, mokymo įstaigos, bendruomenės. Vykdomi projektai padeda Lietuvos verslams ieškoti naujų rinkų, dalyvauti įvairiose misijose, kurti socialines įmones. Džiaugiamės, kad kompetentingai vykdydami projektų veiklas galime prisidėti prie verslo plėtros“, - pažymi Rūmų gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Kaip šio projekto partneriai Rūmai, informuodami savo narius bei kitas Lietuvos įmones apie verslo perdavimo būdus bei galimybes, kviečia visus, besidominčius šia tema, pasinaudoti  verslumo kompetencijų vertinimo įrankiu (jį galite rasti ČIA arba paspaudę šią nuorodą: https://inbets.eu/lt-satc/), kuris yra vienas iš projekto INBETS BSR įgyvendinimo rezultatų.

Daugiau informacijos apie projektą ir verslo perdavimo modelius: https://inbets.eu/

 

Kviečiame visus, kuriems ši tema aktuali, t. y. norite perduoti ar perimti verslą, o gal turite žinių ir patirties, kuriomis mielai pasidalinti, kreiptis į:

  • projekto vadovą Aistę Litvinaitę-Jablonskienę: litvinaite@cci.lt, +370 678 83984 arba +370 616 02799
  • arba projekto veiklų koordinatorę Kristiną Tamošiūnaitę: tamosiunaite@cci.lt, +370 619 72483

 

Renginio akimirkos - Alekso Jauniaus nuotraukų galerijoje

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis