fbpx

Prisijungti

Naujienos

Vadovai ruošiasi komandų grįžimui

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas sukvietė narius į virtualius verslo pusryčius, per kuriuos įmonių vadovai susipažino, kaip pasiruošti komandos grįžimui į popandeminį įmonių gyvenimą.

Efektyvumo ir komandinės elgsenos trenerė, „Milžinų klubas“ įkūrėja, andragogė – praktikė, „Mokymo ir ugdymo centras“ vadovė Liana Mogišaitė pristatymo „Kaip padėti komandai sklandžiai sugrįžti į popandeminį normalumą“ metu kalbėjo, kaip darbas iš namų daro įtaką asmens ir komandos naujai besiformuojantiems įpročiams bei efektyvumui, nuo kada  efektyvumas ir „toksiški“ įpročiai patiria negrįžtamus pokyčius. p. Mogišaitė pristatė, kaip gali pagelbėti neuromokslas, kad prireikus sklandžiai suformuotume naujus asmens ir/ar komandos įpročius, o sugrįžimas į naują normalumą jis būtų kuo sklandesnis.

„Naujo komandos įpročio suformavimas užtrunka maždaug 90 dienų. Todėl sugrįžimas į biurus vėlyvą pavasarį/vasarą ir naujų ritualų/įpročių /susitarimų formavimas gali užtrukti gerokai ilgiau, nei galime tikėtis. Didžioji dalis sugrįžimo neplanuoja, arba tai darys palengva, siekiant suvaldyti visas galimas baimes ir nerimus, bandant naujus darbo modelius. Dažnai kyla klausimas, o kodėl įpročiai susiformavo greitai, kai per dieną pradėjome dirbti iš namų. Įpročiui susiformuoti prireikia vienos iš šių sudedamųjų: sąmoningo sprendimo keisti įprotį ir tai daryti nuosekliai; arba šoko, padedančio suformuoti įprotį, galima sakyti, su minimaliomis pastangomis“, - kalbėjo Liana Mogišaitė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo  vadovų klubo nariai šiemet nagrinėjo kibernetines grėsmes verslui, diskutavo su Finansų viceministre p. Bilkštyte apie mokesčių pakeitimus, taip pat vyko virtualus kontaktų vakaras. Planuojama, kad artimiausiu metu jau bus galima susitikti gyvame renginyje.

Vadovų klubas – šiemet įsteigtas jau trečias Rūmuose veikiantis klubas, jungiantis per 40 aukščiausio lygio vadovų ir įmonių savininkų (taip pat veikia Eksporto klubas bei Verslo moterų tinklas).

Klubo tikslas – skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi; stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą; kelti klubo narių kompetenciją, stiprinti bendruomeniškumą; kurti malonią ir naudingą aplinką klube; dalintis aktualia ir naujausia informacija, kuri padėtų verslui vystytis greičiau; (inicijuoti ES projektų rengimą, teikimą ir įgyvendinimą verslo vadovų klubo veiklai vykdyti, viešinti ir verslo partnerystei plėtoti; inicijuoti verslo vadovų klubo tarptautinį bendradarbiavimą su panašia veikla užsiimančiais klubais užsienyje.

Renginio akimirkos nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis