fbpx

Prisijungti

Naujienos

Užsienio įmonių pasiūlymai Lietuvos verslui

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos įmonių tinklu (Enterprise Europe Network), pateikia Lietuvos verslui užsienio įmonių pasiūlymus.

Kiekvieną savaitę naujus verslo pasiūlymus iš 66 pasaulio valstybių rasite Rūmų interneto svetainėje www.cci.lt.

Įmones, kurioms bus reikalinga ekspertinė pagalba, konsultuos Europos įmonių tinklo ekspertai Marijus Muralis ir Agnė Vičkačkaitė.

Susidomėjus Tinklo siūlomomis nemokamomis verslo partnerių paieškos galimybėmis kviečiame kreiptis į Rūmų ekspertus žemiau nurodytais kontaktais:

Agnė Vičkačkaitė, tel. nr. +370 682 17058, el. paštas: agne.vickackaite@cci.lt

Marijus Muralis tel. nr. +370 5 2136480, el. paštas: marijus.muralis@cci.lt

Verslo pasiūlymai:

Technologijų centras iš Ispanijos ieško projektui partnerių, kurie dirba biotechnologijų, biologinio valymo arba dirvožemio teršalų šalinimo srityse bei norėtų išbandyti naujo technologinio sprendimo efektyvumą.

https://bit.ly/380QymQ

 

Startuolis iš Prancūzijos ieško projektui UI/UX dizaino ekspertų, kurie turi patirtį dirbant su medicinos prietaisais.

https://bit.ly/38ZZpXj

 

Įmonė iš Nyderlandų ieško naujų metodų ir technologinių sprendimų, kurie užtikrintų, kad vaisiai ir daržovės būtų saugūs ir kokybiški prekybos centruose.

https://bit.ly/3a74WM1

 

Įmonė iš Nyderlandų ieško technologinių sprendimų, kurie leistų efektyviai nustatyti užterštumą mikrobais nechloruotame baseino vandenyje.

https://bit.ly/2HV9pW1

 

Įmonė iš Vokietijos ieško partnerių, kurie dirba IT, programinės įrangos kūrimo, elektrotechnikos ir biomedicines sitemų integravimo srityse. Ieškomi partneriai, kurie turi patirtį dalyvaujant tarptautiniuose projektuose ir turi CE bei ISO9000 sertifikatus.

https://bit.ly/383J9mW

 

Įmonė iš Vokietijos ieško biuro baldų gamintojų.

https://bit.ly/2Vnw19r

 

Įmonė iš Švedijos ieško audinių ir dekoracijų gamintojų/tiekėjų. Audiniai turi būti skirti vakarinėms ir nuotakų suknelėms.

https://bit.ly/2T3uZOB

 

Įmonė iš Lenkijos ieško konservuotų, šaldytų, džiovintų vaisių ir daržovių tiekėjų.

https://bit.ly/2HU3P67

 

Įmonė iš Lenkijos ieško partnerių, kurie galėtų pasiūlyti įvairius produktus ir technologinius sprendimus skirtus automobilių arba elektronikos pramonei.

https://bit.ly/2T0wUDq

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis