fbpx

Prisijungti

Naujienos

Užsienio įmonių pasiūlymai Lietuvos verslui

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos įmonių tinklu (Enterprise Europe Network), pateikia Lietuvos verslui užsienio įmonių pasiūlymus.

Kiekvieną savaitę naujus verslo pasiūlymus iš 66 pasaulio valstybių rasite Rūmų interneto svetainėje www.cci.lt.

Įmones, kurioms bus reikalinga ekspertinė pagalba, konsultuos Europos įmonių tinklo ekspertai Marijus Muralis ir Agnė Vičkačkaitė.

Susidomėjus Tinklo siūlomomis nemokamomis verslo partnerių paieškos galimybėmis kviečiame kreiptis į Rūmų ekspertus žemiau nurodytais kontaktais:

Agnė Vičkačkaitė, tel. nr. +370 682 17058, el. paštas: agne.vickackaite@cci.lt

Marijus Muralis tel. nr. +370 5 2136480, el. paštas: marijus.muralis@cci.lt

 

Verslo pasiūlymai:

Įmonė iš Švedijos ieško partnerių, kurie galėtų atlikti įvairius darbus (gaminti, prisegti mygtukus, atspausdinti logotipą ir pan.) su laukui skirtais tekstilės dirbiniais iš poliesterio arba nailono.

https://bit.ly/3d2yI6z

Įmonė iš Ispanijos ieško vienkartinių nitrilinių pirštinių gamintojų/tiekėjų.

https://bit.ly/3ggYplX

Įmonė iš Portugalijos ieško partnerių, gaminančių medicinos prietaisus ir jutiklius, prie kurių būtų galima jungtis belaidžiu ryšiu.

https://bit.ly/3bZqBWX

Įmonė iš Čekijos ieško partnerių su naujausiomis technologijomis paremtų produktų, kurie norėtų su savo produkcija įeiti į Čekijos rinką. Tai galėtų būti įmonės, dirbančios 3D spausdinimo, VR/AR, dirbtinio intelekto srityse ir pan.

https://bit.ly/3cZC4Hi

Startuolis iš Švedijos ieško vilnonių antklodžių gamintojų.

https://bit.ly/2LVVpgH

Įmonė iš Japonijos ieško partnerių, dirbančių elektronikos srityje, kurie galėtų pasiūlyti sprendimus/produktus fotografijai ir kitoms sritims bei norėtų įeiti į Japonijos rinką.

https://bit.ly/3gkFu9S

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis