fbpx

Prisijungti

Naujienos

Užsienio įmonių pasiūlymai Lietuvos verslui

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos įmonių tinklu (Enterprise Europe Network), pateikia Lietuvos verslui užsienio įmonių pasiūlymus.

Kiekvieną savaitę naujus verslo pasiūlymus iš 66 pasaulio valstybių rasite Rūmų interneto svetainėje www.cci.lt.

Įmones, kurioms bus reikalinga ekspertinė pagalba, konsultuos Europos įmonių tinklo ekspertai Marijus Muralis ir Agnė Vičkačkaitė.

Susidomėjus Tinklo siūlomomis nemokamomis verslo partnerių paieškos galimybėmis kviečiame kreiptis į Rūmų ekspertus žemiau nurodytais kontaktais:

Agnė Vičkačkaitė, tel. nr. +370 682 17058, el. paštas: agne.vickackaite@cci.lt

Marijus Muralis tel. nr. +370 5 2136480, el. paštas: marijus.muralis@cci.lt

 

Verslo pasiūlymai:

 

Įmonė iš Jungtinės Karalystės ieško ekologiškų ir natūralių produktų (maisto, gėrimų, papildų, sportui skirto maisto ir t. t.) gamintojų/tiekėjų.

https://bit.ly/2WMHNZe

 

Įmonė iš Nyderlandų ieško naujų technologinių sprendimų, kurie pagerintų dangų ir dažų funkcijas. Partneriais gali būti įmonės, startuoliai ir universitetai, kurie norėtų bendradarbiauti pagal mokslinių tyrimų bendradarbiavimo sutartį.

https://bit.ly/2Ge8lgZ

 

Įmonė iš Lenkijos, gaminanti batus, ieško produkcijos platintojų.

https://bit.ly/2MURHUq

 

Įmonė iš Nyderlandų ieško inovatyvių technologinių sprendimų, susijusių su gyvybės mokslais. Tai gali būti biologiškai aktyvios medžiagos ir pan., naudojamos kuriant dažus ir dangas. Partneriais gali būti įmonės ir universitetai, kurie norėtų bendradarbiauti pagal mokslinių tyrimų bendradarbiavimo sutartį.

https://bit.ly/2RIIeQJ

 

Įmonė iš Jungtinės Karalystės ieško partnerių projektui, kurio tikslas - sukurti įrankį, automatiškai ir lengvai galintį pagerinti garso kokybę žaidimuose ir žiniasklaidoje. Partneriais gali būti žaidimus kuriančios ir žiniasklaidos įmonės.

https://bit.ly/2BkLqga

 

Įmonė iš Kroatijos ieško antrinio kietojo kuro, pakaitinių degalų bei įrangos arba technologijų, kurios yra skirtos atliekoms smulkinti, gamintojų/tiekėjų.

https://bit.ly/2UAZARm

 

Įmonė iš Prancūzijos, gaminanti polimerinius produktus, ieško perdirbto polipropileno tiekėjų.

https://bit.ly/2JtPCx1

 

Įmonė iš Ispanijos ieško šaldytų konditerijos gaminių ir kepinių tiekėjų.

https://bit.ly/2RJTvQX

 

Verslo pasiūlymai:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.