fbpx

Prisijungti

Naujienos

Užsienio įmonių pasiūlymai Lietuvos verslui

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos įmonių tinklu (Enterprise Europe Network), pateikia Lietuvos verslui užsienio įmonių pasiūlymus.

Kiekvieną savaitę naujus verslo pasiūlymus iš 66 pasaulio valstybių rasite Rūmų interneto svetainėje www.cci.lt.

Įmones, kurioms bus reikalinga ekspertinė pagalba, konsultuos Europos įmonių tinklo ekspertai Marijus Muralis ir Agnė Vičkačkaitė.

Susidomėjus Tinklo siūlomomis nemokamomis verslo partnerių paieškos galimybėmis kviečiame kreiptis į Rūmų ekspertus žemiau nurodytais kontaktais:

Agnė Vičkačkaitė, tel. nr. +370 5 2135450, el. paštas: agne.vickackaite@cci.lt

Marijus Muralis tel. nr. +370 5 2136480, el. paštas: marijus.muralis@cci.lt

Verslo pasiūlymai:

Spaustuvė iš Vokietijos ieško partnerių, kurie gamina lanksčius vaizdo ekranus.
https://bit.ly/2QkT8zj

Įmonė iš Belgijos ieško partnerių, kurie galėtų pasiūlyti jutiklius arba jutiklių sistemas mikrobų tankiui patalpose stebėti ir pan.
https://bit.ly/2r5Qtvh

Įmonė iš Jungtinės Karalystės ieško partnerių (universitetų, mokslinių tyrimų institutų arba MVĮ), kurie galėtų pasiūlyti naujus ir inovatyvius chemijoje naudojamus metodus, sprendimus, produktus (junginiai, medžiagos ir pan.).
https://bit.ly/2RhMqr8

Įmonė iš Pietų Korėjos ieško partnerių, kurie užsiima dirbtiniu intelektu paremtomis variklių kūrimo technologijomis. Korėjiečiai norėtų bendradarbiauti pagal mokslinių tyrimų bendradarbiavimo sutartį.
https://bit.ly/2BmU3Hl

Įmonė iš Graikijos ieško šildymo įrangos ir sistemų, kurios taupo energiją, gamintojų/tiekėjų.
https://bit.ly/2S1Y09W

Įmonė iš Graikijos ieško aukštos kokybės vaikams skirtų baldų gamintojų.
https://bit.ly/2Bm6JhC

Startuolis iš Prancūzijos, siūlantis didelių duomenų sprendimus, ieško Europoje partnerių, kurie norėtų dalyvauti projekte „Didelių duomenų sprendimai energetikoje“. Ieškomi akademiniai arba mokslinių tyrimų partneriai bei IT architektai, integratoriai ir programinės įrangos kūrėjai.
https://bit.ly/2OUXQ1X

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.