fbpx

Prisijungti

Naujienos

Užsienio įmonių pasiūlymai Lietuvos verslui

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Europos įmonių tinklu (Enterprise Europe Network), pateikia Lietuvos verslui užsienio įmonių pasiūlymus.

Kiekvieną savaitę naujus verslo pasiūlymus iš 66 pasaulio valstybių rasite Rūmų interneto svetainėje www.cci.lt.

Įmones, kurioms bus reikalinga ekspertinė pagalba, konsultuos Europos įmonių tinklo ekspertai Marijus Muralis ir Agnė Vičkačkaitė.

Susidomėjus Tinklo siūlomomis nemokamomis verslo partnerių paieškos galimybėmis kviečiame kreiptis į Rūmų ekspertus žemiau nurodytais kontaktais:

Agnė Vičkačkaitė, tel. nr. +370 5 2135450, el. paštas: agne.vickackaite@cci.lt

Marijus Muralis tel. nr. +370 5 2136480, el. paštas: marijus.muralis@cci.lt

 

Verslo pasiūlymai:

 

Įmonė iš Pietų Korėjos ieško projektui partnerių (įmonių arba mokslinių tyrimų institutų), kurie užsiima mikro dumblių kultivavimu.

https://bit.ly/2OeohiV

 

Nyderlandų įmonė ieško partnerių Rytų Europoje, kurie galėtų gaminti šiaudinius vainikus, pripildytus riešutais, sėklomis bei kitais paukščiams skirtais maisto produktais.

https://bit.ly/2SxVyJl

 

Įmonė iš Rumunijos ieško 3D spausdinimui skirtų žaliavų gamintojų.

https://bit.ly/2Q7hU2F

 

Įmonė iš Belgijos, užsiimanti augalinių aliejų gamyba (pvz. aliejus iš vaisių sėklų), ieško žaliavų (medžiagų, likusių po vaisių sulčių spaudimo, arba vaisių tyrės), kurias galima perdirbti, tiekėjų. Taip pat ieško džiovintų arba išvalytų sėklų tiekėjų.

https://bit.ly/2RovJKh

 

Įmonė iš Pietų Korėjos, kuri specializuojasi energijos taupymo sistemose (ESS), ieško tarptautinių partnerių.

https://bit.ly/2qirXqk

 

Prancūzijos įmonė, kuri projektuoja ir parduoda krepšius bei įvairius aksesuarus, ieško krepšių vaikams, kurie yra skirti aktyviam tėvų laisvalaikiui, gamintojų. Pirmas užsakymas – 1000 vnt.

https://bit.ly/2OhICnK

 

Įmonė iš Rumunijos ieško kokosų aliejaus, rafinuoto, balinto ir dezodoruoto (RBD) kokosų aliejaus, riešutų, sėklų ir džiovintų vaisių tiekėjų.

https://bit.ly/2AxJGQF

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.