fbpx

Prisijungti

Naujienos

URBANFOOD – dar daugiau spalvų kasdieninėje mityboje su natūraliu super maistu iš Lietuvos!

Uogų ir daržovių milteliai – geriausias būdas išvengti sezoniškumo

 

Urbanfood -  šeimos sukurti lietuviški, ekologiški, natūralūs maisto produktai, tokie kaip įvairių uogų, daržovių, žolelių, sėklų milteliai ir jų miksai, užkandžiai bei gėrimai.

Pirmieji „UrbanFood“ gaminiai rinkoje pasirodė dar 2015 m., kai tai buvo visiškai nežinoma naujovė. Retas kuris buvo matęs maltas mėlynes, braškes ar burokus, ką jau kalbėti apie dilgėles, medetkas, garšvas, todėl įmonė susidūrė su didžiausiu iššūkiu – vartotojų švietimu. Dalyvaujant mugėse dažnai buvo susiduriama su skeptiškais komentarais, jog tokie produktai skirti tik astronautams į NASA, o dabar matome, kad tai viena populiaresnių sveiko maisto formų.

Į įmonės vystymą ir naujų produktų kūrimą įtraukta visa šeima – nuo pačių mažiausių iki vyriausių

 

Inovatyvūs maisto produktai yra gana sudėtinga verslo šaka – visą laiką turi kurti ir vartotojams pasiūlyti vis ką nors naujo, būti bent 1 žingsneliu priekyje nuo sparčiai atsirandančių naujų konkurentų. Taip pat tenka daug dėmesio skirti ir produktų populiarinimui, visuomenės švietimui, edukacijai.

Pirmieji produktų kūrimo žingsniai prasidėjo su mokslininkėmis iš VDU Žemės ūkio akademijos, kurių pagalba ir naudojant mokslo įstaigos turimą įrangą, vyko gamybos eksperimentai, siekiant gauti tokį produktą, kuris ne tik išlaikytų žaliavos skonį, spalvą bei kvapą, tačiau ir maksimaliai naudingas savo maistines savybes. Taip buvo nuspręsta lietuvišką žaliavą džiovinti konvekciniu būdu, griežtai kontroliuojant temperatūrą bei drėgmę.

Šiuo metu Urbanfood persikėlė į jau savo gamyklą Dotnuvoje, Kėdainių raj., kad būtų lengviau užtikrinama ne tik nepriklausoma didelių produkcijos kiekių gamyba, bet ir būtų galima atvirai pasikviesti svečius į edukacijas, degustacijas, plačiau supažindinti partnerius bei klientus su gamybos procesu.

 

Milteliai jau atradę savo vartotojų segmentą tarp mažamečius vaikus auginančių šeimų, sveiką gyvenimo būdą propaguojančių ar kulinarinius eksperimentus mėgstančių žmonių

 

Pasaulyje ir Lietuvoje vis daugėja sveiką gyvenseną propaguojančių žmonių, kurie atidžiai renkasi maisto produktus, domisi ekologija, rūpinasi savo sveikata, o valgydami siekia ne tik nuslopinti alkio jausmą, bet ir suteikti savo organizmui naudingų medžiagų. Urbanfood milteliai yra kaip papildomas priedas, kuris paverčia maistą funkcionaliu, praturtina jį natūraliais vitaminais iš gamtos. Vitaminai, probiotikai, aminorūgštys, maistinės skaidulos su maistu patekusios į organizmą, atlieka sveikatai palankius fiziologinius pokyčius.

Nors gali atrodyti, jog šie produktai populiarinami Lietuvoje gana seniai, tačiau daugeliui vartotojų iki šiol yra naujovė. Didelė dalis žmonių iki šiol nustemba, kai išgirsta, kad Urbanfood miltelių išeiga – 1:10, tai yra iš 1 tonos, pavyzdžiui, aviečių uogų, yra gaunama tik 100 kg aviečių uogų miltelių. Iš didelio žaliavos kiekio – pagaminama produkto mažai, tačiau jis yra koncentruotas ir vartojamas nedideliais kiekiais.

 

1 a. šaukštelis gervuogių miltelių yra lygus saujai šviežių uogų

 

Urbanfood produktai yra tapę nacionaliniais laimėtojais "European Business Ideas" ir "Quality Innovation of the Year 2015" konkursuose. Įmonė savo veikloje remiasi ISO 9001:2015, ISO 14001:2015, ISO 22000 ir SA8000 tarptautinių standartų reikalavimais. Urbanfood milteliai yra natūralūs, ekologiški ir turi Rakto skylutės ženklinimą.

UAB „Kvalitetas“ taip pat yra ir sveikatos technologijų klasterio iVita narė.

Kaip teigia UAB „Kvalitetas“ bendrasavininkė Gintarė Laucė, įmonė siekia, kad gajus mitas, jog sveikas maistas yra niūrus, neįdomus, neskanus ir reikalaujantis daug laiko išnyktų visam laikui, o jį pakeistų žaismingesnis požiūris į mitybą, kad žmonės žinotų, jog užtenka košę greitai pabarstyti burokėlių milteliais ir ji virs nuostabiai rožine su puokšte papildomų maistinių medžiagų.

Daugiau apie Urbanfood interneto puslapyje: https://www.urbanfood.lt/ arba Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/urbanfoodlt

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis