fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukrainos prekybos ir pramonės rūmų prezidento vizitas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose šiandien lankėsi Ukrainos prekybos ir pramonės rūmų prezidentas Gennadiy Chyzhykov.

Garbų svečią, kuris dalyvavo savaitgalį vykusiame Vilniaus maratone, priėmė Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius ir gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Ukrainos ir Vilniaus rūmų vadovai aptarė verslo aktualijas, dalijosi idėjomis, kaip stiprinti Rūmų bendradarbiavimą, kuris galėtų padėti atstovauti abiejų šalių verslo įmones, kaip pvz. antikorupcinės tarybos/komisijos steigimas, bendri projektai, „startup“ centrai, technologijų vystymas ir pan.

Leonavičius susitikimo metu pažymėjo, kad Vilniaus rūmus sieja glaudūs ryšiai su Ukrainos verslu ir verslo organizacijomis, ką patvirtina ir rugsėjo 16 – 17 dienomis atvykstanti Dnipro verslo delegacija.

Rūmai primena, kad  birželio 3 d. Kijeve iniciatyvinė regioninių prekybos ir pramonės rūmų grupė iš trylikos valstybių, vienijančių šimtus tūkstančių įmonių, sukūrė tarptautinę verslo asociaciją – „Kijevo klubą“. Tarptautinės organizacijos steigėjų sąraše -  Ukrainos, Vokietijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Kroatijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Gruzijos, Austrijos bei kitų valstybių prekybos ir pramonės rūmų atstovai.

Pagrindinis klubo tikslas – sukurti tarptautinę prekybos ir pramonės rūmų lyderių bendruomenę, kuri skatintų tarptautinį įvairiose pasaulio valstybėse veikiančių verslo organizacijų plėtrą, stiprintų bendradarbiavimą ir padėtų gerinti verslo sąlygas tarptautiniu mastu.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.