fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos kreipimasis į Rusijos verslą: pragmatiškos ir atsakingos jėgos turi susivienyti prieš karą

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai dalijasi partnerių - Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos laišku Rusijos verslui. Rūmai prisijungia prie partnerių Ukrainoje kvietimo ir ragina visas Rusijos verslo organizacijas, verslus stabdyti Putino karą Ukrainoje.

Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga kreipiasi į Rusijos verslą, kuris dar neprarado ryšio su realybe ir atsakomybe.

„Kviečiame nedelsiant viešai išsakyti savo poziciją: Rusija įsiveržė į nepriklausomą valstybę, naikindama miestus, šaudydama civilius, vaikus, naikindama kultūros paminklus, pramonės infrastruktūrą“, – reikalauja Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga.

„Jeigu šiandien nesipriešinsime karui – rytoj parasime viską. Turit suprasti: Rusija kariauja ne tik su Ukrainos ginkluotosiomis pajėgomis, bet ir su visa Ukrainos tauta. Tauta, kuri iki paskutiniųjų gins savo teisę nuspręsti savo likimą, garbę, orumą, teritorinį vientisumą. Kapituliacijos nebus!“ – pažymi Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos prezidentas Anatolijus Kinachas.

Rusijos verslas turi susivienyti prieš karą, kuris griauna, inter alia, pačios Rusijos ateitį, kelia grėsmę visos civilizacijos egzistavimui.

Būtina pasmerkti Rusijos kariuomenės Ukrainoje įvykdytus nusikaltimus žmoniškumui, pateikti tiesą apie tai, kas vyksta, eiliniams rusams, įveikti propagandos skydą visuomenėje.

„Turėtų būti vieningas stiprus frontas Rusijos Federacijoje, suvienijant verslo jėgas su vis dar sąmoningomis visuomeninėmis organizacijomis, protestuojant, filmuojant bei skleidžiant informaciją. Tik taip Jūs neliksite tyliu stebėtoju ar, dar blogiau, kruvino karo sąjungininku “, - konstatuoja Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga.

 

Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjungos

prezidentas Anatolijus Kinachas

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis