fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukrainos įmonių verslo pasiūlymai, partnerių ir galimybių paieška Lietuvoje

Vilniaus PPAR partneriai Ukrainoje, Ukrainian League of Industrialists and Entrepreneurs, ieško verslo galimybių Lietuvoje ir dalijasi suinteresuotų įmonių verslo pasiūlymais skirtais Lietuvos įmonėms.

UKRAINOS ĮMONIŲ PASIŪLYMAI

“Everyday Food” ® - Ukrainos įmonė siūlo termiškai apdorotus funkcinius maisto produktus, ingredientus ir technologinius sprendimus (tokių produktų gamybai) galimam bendradarbiavimui su Lietuvos įmonėmis. Ukrainos nacionalinės mokslų akademijos mokslininkai sukūrė inovatyvią konvencinio džiovinimo ir žaliavų džiovinimui technologiją, kuri leidžia išsaugoti produktų sudėti ir daugiau kaip 90% vitaminų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų daržovėse, vaisiuose ir uogose. Paruošti vartoti produktai tinkami ekstremaliomis sąlygomis kaip maistingi kariniai daviniai civiliams ir kariams. Produktas pagaminamas per 3-5min. į sausą mišinį įpylus vandens ir pirminis tūris padidėja 7-8 kartus. Galimi 45 skirtingi produktų variantai: 3600-3800kcal, 400-935g. Daugiau informacijos čia.

Ukrainos įmonė siūlo durpių ir humuso apdirbimo technologiją išgaunant kurą ir trąšas.  Tokios humusinės trąšos naudojamos žemės ūkio sektoriuje padidina užauginamą produkciją 25-40% ir pagreitina dirvožemio atsinaujinimą. Įmonės sukurta technologija leidžia iš durpių pašalinti kuo daugiau humuso ir humuso medžiagų sutaupant laiko ir naudojant mažesnę temperatūrą. Skystoji frakciją naudojama kaip trąša, o kietosios liekanas – pigiam kurui gaminti. Palyginti su kitų rūšių sudėtiniais biodegalais, gautame kompozitiniame biokure yra žymiai mažiau sieros ir pelenų. Degimo metu jis beveik neišskiria toksinių medžiagų ir atitinkamai neteršia aplinkos. Įmonėje naudojama technologija yra patentuota ir licencija naudojasi Vietnamo įmonės. Daugiau informacijos čia.

Įmonės gamykla ir naudojama įranga

Įmonės gamykla ir naudojama įranga

Ukraine, Kyiv, street Bulakhovsky, 2, tel. (044) 456 62 82, 424 96 38, е-mail: ittf_ntps@ukr.net.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis