fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukrainai – 5000 € finansinė Rūmų narių parama, skelbiamas būtinų daiktų sąrašas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai atsiliepė į Rūmų kvietimą bei Ukrainai paremti jau pervedė daugiau nei 5000 €.

Kompanijos Vilkritis, Fabus Group, VšĮ Profesijų spektras, UAB Akmas jau skyrė finansinę paramą, kuri jau šiandien bus pervesta į Ukrainos Banko specialiai atidarytą sąskaitą Ukrainos kariams.

Prie paramos prisideda UAB DSP Plius, rengianti pagalbos siuntinį, bei UAB Straikas, artimiausiu metu išsiųsianti tūkstančius indelių maisto kūdikiams ir vaikams.

„Šią akimirką mūsų verslo partnerių, draugų, kai kurių iš mūsų ir giminaičių Tėvynėje – Ukrainoje vyksta karas, kurį pradėjo agresorė Rusija. Kasdien sulaukiame kolegų skambučių iš Chersono, Kijevo, kitų karštųjų taškų. Žmonės neįbauginti, pasiryžę ginti savo tėvų žemę, o mes galime Jiems ištiesti pagalbos ranką. Kviečiu prisidėti Rūmų narius, regionų verslo organizacijas ir kartu visomis išgalėmis padėti bičiuliams ukrainiečiams“, - kviečia Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Rūmai kviečia prisidėti daiktais, kurių sąrašus Ukrainos prekybos, pramonės ir amatų rūmų prašymu skelbiame čia (Humanitarian aid_1 Humanitarian aid_2), tiek savo produkcija, tiek finansine parama.

Visas Jūsų lėšas, pervestas į Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų sąskaitą (Sąskaitos numeris LT19 7044 0600 0030 8798, įmonės kodas: 110067639, paskirtis – PARAMA UKRAINAI) Rūmai nedelsiant persiųs į Ukrainos Banko specialiai Ukrainos kariams atidarytą sąskaitą.

Dėkojame už Jūsų pagalbą!

Kontaktinis asmuo Rūmuose: Rita BACEVIČIENĖ, Narystės palaikymo vadovė, tel. Nr. +370 (698) 35412, el. paštas rita.baceviciene@cci.lt.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis