fbpx

Prisijungti

Naujienos

Ukmergėje – verslo konferencija „Drauge galime daug“

Šią savaitę Ukmergės kultūros centro salėje vyko Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialo kartu su rajono savivaldybe  organizuota verslo konferencija „Drauge galime daug“. Šiemet joje dalyvavo gausus būrys atstovų iš kitų rajonų: Anykščių, Jonavos, Kėdainių, Kupiškio, Mažeikių, Molėtų, Utenos, Šalčininkų, Širvintų, taip pat vietos verslo bendruomenė, politikai, visuomenininkai, mokymo įstaigų vadovai – iš viso per 100 dalyvių.

Konferencijos dalyvius pasveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, Seimo narys Juozas Varžgalys ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius. Linkėjimus ir sveikinimus vietos verslo bendruomenei perdavė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Konferencijos tema  - „Ateities ekonomika: verslo iššūkiai ir galimybės". Pranešimus joje skaitė Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų viceministras Marius Skuodis, Lietuvos verslo paramos agentūros direktorius Aurimas Pautienius - Želvys, Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos Statybos ir teritorijų planavimo politikos grupės vyriausioji specialistė Asta Rokickienė, bendrovių „Ukmergės Pramonės parkas“ ir „Stansefabrikken“ valdybos narė Rita Bogužaitė bei filmo „Černobylis“ prodiuserė Lietuvoje Lineta Mišeikytė.

Konferenciją vainikavo sėkmingiausių 2019-ųjų metų Ukmergės rajono verslo atstovų apdovanojimai.

„Jauno ir veržlaus 2019 metais“ nominacijoje nugalėjo UAB „Bemija“ direktorius Gražvydas Dapkus, „Už verslo plėtrą kaimo vietovėje 2019“ - Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvas (direktorė Angelė Andrikonienė), „Už verslo plėtrą 2019 metais“ - UAB „UMP technika“ (direktorius Vilius Domarkas).

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai ypatingą nominaciją - Padėkos ženklą - už pastangas ir darbus, skiriamus verslo sąlygų gerinimui, pagalbą verslininkams įteikė Seimo nariui J. Varžgaliui.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.