fbpx

Prisijungti

Naujienos

UAB „Traidenis“ švenčia 25 metų jubiliejų!

Prieš ketvirtį amžiaus pradėti verslą reiškė ne tik nebijoti iššūkių. Postsovietinėje Lietuvoje, tik atgavus nepriklausomybę, daugelyje sričių reikėjo žmonių norinčių ir gebančių kurti šalies identitetą bei ją gražinti.

Šiandien turbūt daugelis net mažiausiuose kaimeliuose yra girdėję apie aplinkosaugą ir jai užtikrinti būtinus valymo įrenginius.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius sako, kad jo įmonės darbuotojai daugelį metų klojo pagrindą suvokimui, kad mus supanti aplinka turi būti švaresnė ir tuo privalo rūpintis kiekvienas.

Su visa šeima versle besisukantis inžinierius S.Leonavičius per ketvirtį amžiaus ne tik spėjo išugdyti visą būrį puikių valymo įrenginių specialistų ir apšviesti Lietuvos žmones – išplėtotas verslas šiandien gali pasigirti moderniais, visoje Europoje pripažįstamais technologiniais sprendimais ir tuntu apdovanojimų už nuopelnus.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai sveikina UAB „Traidenis“, o visą iššūkių kupiną verslo kūrimo istoriją skaitykite čia:

https://www.lrytas.lt/verslas/sekmes-istorijos/2021/09/25/news/nuoteku-valymo-irenginiu-imperijos-ikurejas-s-leonavicius-prisimine-verslo-pradzia-siandien-verslo-tikslas-ne-vien-siek-20865692

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis