fbpx

Prisijungti

Naujienos

UAB „Altum Retail“ apie technologinių sprendimų eksportą į Pabaltijį ir kitas šalis

 

Nebijoti tarptautiškumo ir eksportuoti – tokiam iššūkiui smulkias ir labai smulkias Lietuvos įmones drąsina Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Sėkmės istorijų ciklu virtusi Vilniaus PPAR komunikacijos kampanija „Iššūkis priimtas – eksportuoju!” puikiai iliustruoja, kad lietuviškas smulkaus ir vidutinio verslo produktas gali būti įdomus ir užsienio rinkoms, o mažas verslas – tarptautinis.

VPPAR narė UAB „Altum Retail“, užsiimanti kvapų marketingu ir gamyba, pasakoja apie technologinių sprendimų eksportą į Pabaltijį ir kitas šalis.

„Turime sukurtų daugiau nei 30 produktų, kuriuos sėkmingai eksportuojame. Mūsų pagrindinės eksporto rinkos yra Latvija ir Estija, taip pat aktyviai dirbame su kitomis rinkomis: Anglija, Prancūzija, turime klientų ir iš Kinijos. Esame ne kartą pasinaudoję Europos Sąjungos fondų pagalba, dalyvavome keliuose projektuose ir mūsų kompanijai tai padėjo stiprinti žmogiškuosius išteklius, personalo kompetencijas, plėtoti įmonės veiklą bei siekti mūsų tikslų, orientuotų į eksporto plėtrą,“ – patirtimi dalijasi įmonės direktorius Ernestas Kuprinskas.

Altum Retail“ eksporto sėkmės istoriją kviečiame žiūrėti ČIA.

Plačiau apie projektą: SVV eksporto ir tarptautiškumo skatinimo kampanija

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis