fbpx

Prisijungti

Naujienos

Turkijos verslininkų delegacija lankėsi Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose (VPPAR)

Šiandien VPPAR lankėsi Turkijos verslininkų delegacija, kurios metu vyko apvalaus stalo diskusija drauge su Lietuvos ir Turkijos verslininkais. Delegacijai vadovavo Turkijos-Lietuvos Tarybos pirmininkas p. Serdar Kurt, renginį kuravo DEiK, Foreign Economic Relations Board.

„Rūmų vardu džiaugiuosi galėdamas priimti Turkijos delegaciją. Šiltai bendradarbiaujame ne tik su Turkijos ambasada Lietuvoje, bet ir su Turkijos verslininkus vienijančiais prekybos rūmais Alanijoje, prekybos ir pramonės rūmais Ankaroje ir Bursoje. Jau šį rudenį su Gaziantep rūmais planuojame atvykstančią verslo misiją į Lietuvą su „Gaziantep Food Cluster“ projektu. O su Stambulo prekybos rūmais planuojame organizuoti išvykstančią verslo misiją iš Lietuvos į Turkiją. Rūmai aktyviai ieško abipusių galimybių šalims verslo plėtrai, išteklių užtikrinimui ar produkcijos realizavimui“, – sakė Dr. Almantas Danilevičius, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius.

Verslininkų delegacija iš Turkijos apvalaus stalo diskusijos metu

Praėjusių metų Lietuvos ir Turkijos dvišalė prekybos apyvarta sudarė 789 milijonus eurų, iš jų 518 milijonų eurų sudarė eksportas.

„Džiaugiuosi, kad esame taip maloniai priimti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Lietuvos ir Turkijos ekonominiai santykiai yra svarbūs ir reikšmingi abiem šalim. Pagrindinės Turkijos pramonės šakos yra transporto priemonių gamyba, elektronika, tekstilė, maisto pramonė, kalnakasyba, plienas, nafta, statyba, popieriaus pramonė. Tokio pobūdžio susitikimai yra labai svarbūs ir turinys didelę perspektyvą“, – sakė Turkijos-Lietuvos Tarybos pirmininkas p. Serdar Kurt.

Turkijos-Lietuvos Tarybos pirmininkas p. Serdar Kurt ir VPPAR generalinis direktorius Dr.Almantas Danilevičius pasikeičia simbolinėmis dovanomis

Turkijos delegaciją sudarė atstovai iš statybų ir rangos, finansų ir draudimo, prekybos sektorių.

Diskusijoje dalyvavo VPPAR nariai iš santechnikos įrangos, chemijos produktų, šildymo sistemos, maisto papildų gamybos, LED apšvietimų inžinerijos sprendimų verslui ir pramonei, kitų verslo sektorių.

Apvalaus stalo diskusijoje susirinko šie VPPAR nariai:
RUBINETA, UAB
BY&N, UAB
GREENLAB SOLUTIONS, UAB
FINREDA, UAB
COMFORT HEAT, UAB
WeZoop

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis