fbpx

Prisijungti

Naujienos

Turkijos-Ukrainos verslo asociacijos tarybos pirmininko vizitas Rūmuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Turkijos-Ukrainos verslo asociacijos tarybos pirmininkas Burak Pehlivan bei  Turkijos ambasados patarėjas prekybos klausimais Umit Atesagaoglu. Svečius priėmė Rūmų direktorius Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

Rūmų generalinis direktorius trumpai pristatė Rūmų veiklą ir paminėjo, kad Rūmai pasiruošę bendradarbiauti, juolab, kad Rūmai taip pat aktyviai dirba su Ukraina – VPPAR prezidentas Sigitas Leonavičius dalyvauja Ukrainos prekybinio ir ekonominio bei mokslinio ir techninio bendradarbiavimo komisijoje prie Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministerijos.

Turkijos- Ukrainos verslo asociacija yra viena iš 3 pagrindinių Turkijos asociacijų, jungianti ne tik Turkijos bei ir užsienyje veikiančias turkų įmones, bendradarbiaujančias ar ieškančias bendradarbiavimo su Ukrainos verslu. Ukraina Turkijos verslui yra labai svarbi rinka. Iki karo Ukrainoje, daugelyje Ukrainos regionų vyko aktyvus bendradarbiavimas su Turkijos įmonėmis, pažymėjo svečias p. Burak Pehlivan. Beje, net 30 procentų Asociacijos narių yra Ukrainos verslo atstovai. Turkijos-Ukrainos verslo asociacija jungia turkų verslą net 72 šalyse, o p. Burak Pehlivan  taip pat atstovauja atsinaujinančios energijos verslą.

Turkijos ambasados patarėjas prekybos klausimais Umit Atesagaoglu paminėjo iniciatyvą Lietuvoje sukurti Turkijos bei trijų Baltijos šalių verslo asociaciją.  Kaip p. Pehlivan pažymėjo, ši asociacija padėtų Lietuvos verslo žinomumui Turkijoje.

Susitikimo dalyviai sutarė dalintis informacija, iniciatyvomis, organizuoti bendrus verslo renginius  ir taip prisidėti prie Turkijos ir Lietuvos verslo ryšių stiprinimo.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis