fbpx

Prisijungti

Naujienos

Trylikos šalių prekybos rūmai sukūrė tarptautinę verslo asociaciją – „Kijevo klubą“

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad šią savaitę Kijeve iniciatyvinė regioninių prekybos ir pramonės rūmų grupė iš trylikos valstybių, vienijančių šimtus tūkstančių įmonių, sukūrė tarptautinę verslo asociaciją – „Kijevo klubą“.

Birželio 3 d. vykusiame „Kijevo klubo“ partnerių aukščiausiojo lygio susitikime pasirašyta „Kijevo klubo“ steigimo chartija. Tarptautinės organizacijos steigėjų sąraše -  Ukrainos, Vokietijos, Lenkijos, Slovakijos, Slovėnijos, Vengrijos, Kroatijos, Jungtinių Arabų Emyratų, Gruzijos, Austrijos bei kitų valstybių prekybos ir pramonės rūmų atstovai.

Pasak Kijevo prekybos rūmų prezidento, kuris buvo išrinktas „Kijevo klubo“ vadovu, Mikolos Zasulskio, idėja suburti tarptautines verslo organizacijas kilo praėjusiais metais vykusiame Vilniaus bei Kijevo prekybos ir pramonės rūmų susitikime.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prezidentas bei Lietuvos – Ukrainos verslo tarybos pirmininkas Sigitas Leonavičius pažymi, kad pagrindinis klubo tikslas – sukurti tarptautinę prekybos ir pramonės rūmų lyderių bendruomenę, kuri skatintų tarptautinį įvairiose pasaulio valstybėse veikiančių verslo organizacijų plėtrą, stiprintų bendradarbiavimą ir padėtų gerinti verslo sąlygas tarptautiniu mastu.

„Sieksime, kad tolesnė organizacijos plėtra apimtų aktyvų bei skaidrų verslo ir valdžios atstovų bendradarbiavimą. Tikimės, kad iniciatyvą palaikys Ukrainos, Lietuvos ir kitų šalių parlamentų nariai, politikai, vyriausybių atstovai. Taip pat kviesime Europos Parlamento narius diskutuoti dėl verslo sąlygų gerinimo ir investicijų Ukrainoje“, - pažymi S. Leonavičius.

„Kijevo klubo“ nariai numato drauge populiarinti tarptautinį prekybos ir pramonės rūmų tinklą, teikti pagalbą klubo nariams, dalijantis patirtimi, verslo, švietimo srityse, bendradarbiauti pritraukiant investicijas į mažiau išsivysčiusius regionus, remti bendruomenines iniciatyvas, dalintis kompetencijomis ir žiniomis IT saugumo ir skaitmeninės ekonomikos srityse.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.