fbpx

Prisijungti

Naujienos

Transporto ir logistikos įmonė ARMO apie įmonės plėtrą ir klientų paiešką tarptautinėse parodose

Nebijoti tarptautiškumo ir eksportuoti – tokiam iššūkiui smulkias ir labai smulkias Lietuvos įmones drąsina Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai.

Sėkmės istorijų ciklu virtusi Vilniaus PPAR komunikacijos kampanija „Iššūkis priimtas – eksportuoju!” puikiai iliustruoja, kad lietuviškas smulkaus ir vidutinio verslo produktas gali būti įdomus ir užsienio rinkoms, o mažas verslas – tarptautinis.

Rūmų nariai transportu ir logistika užsiimanti įmonė ARMO specializuojasi didelių, sunkių ir nestandartinių krovinių aptarnavime. Įmonės direktorius Vytautas Verbickas dalijasi savo patirtimi apie įmonės plėtrą ir klientų paiešką tarptautinėse pardodose: „Mūsų ambicijos yra didelės. Su darbuotojais aptarinėjame įmonės plėtrą, kuriose šalyse mes galėtume atsidaryti savo biurus, atstovybes. Pagrindinis patarimas – parodos. Parodos, verslo misijos. Dalyvaujame specializuotose transporto ir logistikos parodose, verslo kontaktų renginiuose, kurių metu užmezgame naujus ryšius, o vėliau tai perauga į ilgalaikį bendradarbiavimą.“

ARMO eksporto sėkmės istoriją kviečiame žiūrėti ČIA.

Plačiau apie projektą: SVV eksporto ir tarptautiškumo skatinimo kampanija

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis