fbpx

Prisijungti

Naujienos

TGS Baltic – didžiausia advokatų kontora Lietuvoje

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai – lyderiaujanti Baltijos šalyse advokatų kontora TGS Baltic yra didžiausia kontora Lietuvoje pagal advokato statusą turinčių teisininkų skaičių. Lietuvos advokatūros 2019 gegužės 13 d. duomenimis, TGS Baltic Lietuvos biure dirbo 41 advokatas. 

 

„Pagal Lietuvos advokatūros duomenis, esame didžiausia kontora Lietuvoje. Pirmiausia, už tai dėkojame kontoros kolegoms. Komanda ir komandiškumas visada buvo TGS Baltic prioritetas. Tikime, kad su didžiausia kompetentingų profesionalų komanda, suprantančia verslą, būsime dar didesnę vertę kuriantis partneris mūsų klientams“, – sakė TGS Baltic vadovaujantysis partneris Vilius Bernatonis. 

 

TGS Baltic nuo 2019  rugsėjo prie komandos pakvietė prisijungti kelis aukščiausios kvalifikacijos advokatus, tarp kurių ilgametis banko „Luminor“ teisės skyriaus vadovas Žygimantas Stankevičius ir SEB teisininkė Eglė Neverbickienė, dalis kolegų išlaikė advokatūros egzaminą.

 

„Prie komandos prisijungę advokatai turi ne tik išskirtinių teisinių žinių, tačiau ir ilgametės patirties verslo korporacijose. Toks žinių ir kompetencijų miksas yra itin vertinamas klientų, nes jiems suteikiama didesnė pridėtinė vertė – teisinės konsultacijos papildomos verslo įžvalgomis, plėtros galimybių analize, rekomendacijomis. Tai yra neįkainojama vertė konkurencingame versle“, – pridėjo jis. 

 

Lietuvos advokatūros duomenimis (2019 05 13), TGS Baltic biure Lietuvoje dirbo 41 advokatas, „Ellex Valiunas“ - 38,  „Sorainen“ - 35, „Cobalt“ - 32, „Glimstedt“ - 27.

 

Advokatų kontora TGS Baltic – lyderiaujanti advokatų kontora Baltijos šalyse, dirbanti visose komercinės teisės srityse ir turinti biurus Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. TGS Baltic vienija 26 partnerių ir daugiau nei 150 teisininkų komandą.

 

2018 m. TGS Baltic biuras Lietuvoje pripažintas geriausia advokatų kontora Lietuvoje pagal klientų pasitenkinimą (KANTAR SIFO Prospera, 2018). Kontora dirba su tokiomis Lietuvos bei užsienio šalių korporacijomis kaip „Vilniaus Prekyba“, „Maxima“, „Euroapotheca“, „Akropolis“, „Lietuvos energija“, „Tele 2“, „Klaipėdos nafta“, „Philip Morris International“, „Thermo Fisher Scientific Baltics“ ir kt.

 

Kontora yra reitinguojama tarp geriausių Lietuvoje tarptautiniuose prestižiniuose teisės žinynuose „Chambers and Partners“, „Legal 500“, „IFLR 1000“ ir kituose. Kontoros strateginiai partneriai Baltarusijoje yra Minske įsikūrusi advokatų kontora „Vlasova Mikhel & Partners“.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.