fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tekstilės ir mados įmonėms – unikali galimybė pasinaudoti Enterprise Europe Network ekspertų pagalba net 20 šalių!

 

Viena iš svarbių Rūmuose veikiančio Enterprise Europe Network projekto veiklų – dalyvavimas sektorinėse darbo grupėse, jungiančiose ekspertus iš daugelio šalių. Rūmai aktyviai dalyvauja Tekstilės ir mados sektorinėje grupėje, kurią jungia 27 partneriai iš 20 šalių (Danija, Italija, Ispanija, Jungtinė Karalystė, Kroatija, Latvija, Nyderlandai, Švedija, Turkija ir kt.)

Kokia nauda Rūmams ir Rūmų nariams? Tai – tiesioginiai kontaktai su rinkos ekspertais, galimybė sužinoti naujausias sektoriaus rinkos tendencijas, tinklo ekspertų pagalba ieškant naujų verslo partnerių bei galimybė dalyvauti specializuotose tarptautiniuose  verslo kontaktų renginiuose, kurie rengiami prie tarptautinių parodų ir madų šou.

2019 m. spalio 21–23 dienomis Helsinkyje vykusioje metinėje EEN konferencijoje Tekstilės ir mados sektorinė  grupė gavo „The Best Practice Award 2019” už  „Fashion Match“ koncepciją, sėkmingai įgyvendintą tarptautiniuose mados ir tekstilės renginiuose parodose „Modefabriek“ (Amsterdamas), „Torino Fashion Match“ (Turinas) ir kt.

Rūmų nariai jau įvertino ir dalyvavo tarptautinėse kontaktų mugėse Italijoje, Nyderlanduose ir kt. Vien Torino Fashion Match, vykusioje šių metų birželį, dalyvavo per 200 dalyvių iš 30 šalių, vyko daugiau kaip 400 B2B susitikimų.

Audronė Masandukaitė, atstovaujanti Tekstilės ir mados sektorinei grupei, ragina įmones aktyviai pasinaudoti jos siūlomomis unikaliomis galimybėmis, ryšiais ir kontaktais, dalyvauti tarptautiniuose verslo kontaktų renginiuose.

Spalio pabaigoje Barselonoje  vyko EEN Tekstilės ir mados  sektorinės darbo grupės susitikimas.  Katalonijos regiono tekstilės pramonės ekspertai bei Europos Komisijos atstovai pristatė tekstilės ir mados sektoriaus tendencijas ir ateities perspektyvas. Skaitmeninė tekstilė, atsakingas vartojimas, remiantis žiedine ekonomika – pagrindinės tekstilės ir mados sektoriaus ateities tendencijos.  Pavyzdžiui, kompanija EPSON, kurioje apsilankėme, gamina ir prekiauja įranga, galinčia spausdinti ant tekstilės. Kompanija bendradarbiauja su jaunais dizaineriais, pasiūlydama vienetinei gamybai skirtas nedideles spausdinimo mašinas.

Artimiausi tarptautiniai renginiai, kuriuose kviečiame dalyvauti:

Tarptautinis verslo kontaktų renginys EU Fashion Match @Modefabriek Amsterdame, Nyderlandai (2020 sausio 26–27 d.d.)  https://fashionmatch-9thedition.b2match.io/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis