fbpx

Prisijungti

Naujienos

Teisės LL.M studijos – unikalus studijų formatas praktikams profesionalams

Teisės LL.M studijos – unikalus ir pakankamai naujas studijų formatas, skirtas teisės srities praktikams, norintiems pagilinti profesines kompetencijas, susipažinti su naujausiomis tendencijomis.

Vienas iš pagrindinių tokių studijų išskirtinumų – specializacija.  Mykolo Romerio universiteto Teisės mokykla siūlo net penkias skirtingų teisės sričių Teisės LL.M. studijų programas ne tik lietuvių, bet ir  anglų kalbomis: lietuvių – Viešųjų pirkimų teisės LL.M., Darbo teisės LL.M., Sveikatos teisės LL.M.; anglų – Mediacijos LL.M. (anglų k.), Teisės ir technologijų (LegalTech) LL.M. (anglų k.).

Kam skirtos šios Teisės LL.M studijos? Pirmiausia – skirtingų teisės sričių praktikams, jau sukaupusiems darbo patirties ir norintiems per gana trumpą laiką pagilinti praktines žinias, susipažinti su naujausiomis tendencijomis ir aktualijomis.

Praktikams pritaikytas ne tik studijų turinys, bet ir studijų formatas. Studijų trukmė – tik 1 metai, o vietoje magistro baigiamojo darbo studijuojantys turės išlaikyti baigiamąjį egzaminą. Šio formato studijos labiau orientuotos ne į teorinį, bet į patyriminį mokymąsi.

Dar vienas privalumas dirbantiems – galimybė derinti studijas su darbu, kadangi  paskaitos organizuojamos vakarais.

Pretenduoti į Teisės LL.M. studijas gali teisės studijų krypties universitetų absolventai arba kitų krypčių absolventai – praktikai, turintys ne mažesnę nei trejų metų darbo patirtį pageidaujamų teisės LL.M. studijų srityje, taip pat  teisės studijų krypties kolegijų absolventai. Vienintelė sąlyga pastariesiems – prieš tai jie turėtų baigti Teisės LL.M. papildomąsias studijas.

Mykolo Romerio universiteto Teisės mokykla papildomąsias studijas siūlo pradėti jau gegužės mėnesį, o jas baigus rinktis norimas Teisės LL.M. studijas jau 2021 rudenį. Priėmimas į papildomąsias Teisės LL.M. studijas vykdomas iki balandžio 22 dienos el. paštu priemimas@mruni.eu, daugiau informacijos: https://www.mruni.eu/teises-ll-m/

 E.skrajutė - pristatanti LL.M

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis