fbpx

Prisijungti

Naujienos

Taujėnų dvare pagerbti Ukmergės verslo atstovai

Vakar Taujėnų dvare Ukmergės raj. savivaldybė kartu su Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialu renginyje „Drauge galime daugiau“ gausiai susirinkusią Ukmergės verslo bendruomenę sveikino Ukmergės rajono savivaldybės meras Rolandas Janickas, LR susisiekimo ministras Marius Skuodis, LR Seimo narys Juozas Varžgalys ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentė Laura Aldonė.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidento Sigito Leonavičiaus ir tarybos sprendimu labiausiai nusipelniusiems Ukmergės verslo atstovams VPPAR viceprezidentė Laura Aldonė, gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius ir Ukmergės filialo direktorius Regimantas Baravykas įteikė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų DARBO ŽVAIGŽDĖS apdovanojimus:

- Jūratei Jackienei ( UAB „Teragyda“) už ilgametį vadovaujantį darbą itin atsakingoje visuomenei – sveikatos apsaugos srityje, už pasiaukojantį darbą ir profesionalumą pandemijos laikotarpiu, už aktyvų dalyvavimą Vilniaus PPAR veikloje.

- Kaziui Cesevičiui  (CESEVIČIAUS K. IĮ) už sėkmingą ir sistemingą verslo plėtrą, už visuomeniškumą, lojalumą ir aktyvų dalyvavimą Vilniaus PPAR veikloje bei asmeninį indėlį verslumo skatinimo ir verslo sąlygų gerinimo problemų sprendimui Ukmergės regione;

- Vydui Pakniui (UAB „Ukmergės šiluma“) už sėkmingą vadovavimą, išskirtinę pagarbą savo darbuotojams ir pasiekimus įmonės darbinėje veikloje; už profesionalumą, įtvirtinant ir plėtojant socialiai atsakingos įmonės statusą; už aktyvų dalyvavimą Vilniaus PPAR veikloje ir asmeninį indėlį į verslumo skatinimą bei verslo sąlygų gerinimą regione;

Taip pat renginyje Mero padėkos ženklu Ukmergės rajono savivaldybės meras R. Janickas apdovanojo p.Regimantą Baravyką, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Ukmergės filialo direktorių, už tarptautinio bendradarbiavimo iniciatyvas ir verslo bendruomenės telkimą.

Daugiau apie renginį skaitykite: Naujiena - UKMERGĖS RAJONO SAVIVALDYBĖ (ukmerge.lt)

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis