fbpx

Prisijungti

Naujienos

TARPTAUTINIS VERSLO KONTAKTŲ RENGINYS „TEXTILE CONNECT 2020“

 

Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikiantis Enterprise Europe Network kviečia Lietuvos tekstilės gamintojus bei tekstilės apdirbimo paslaugų teikėjus į virtualų tarptautinį kontaktų renginį TEXTILE CONNECT 2020, kuris vyks 2020 m. gegužės 4-8 d.

Suraskite partnerius neišeidami iš namų! Susiklosčius esamai situacijai dėl COVID – 19, realūs susitikimai perkeliami į virtualią erdvę! Registruokitės, kvieskite į susitikimus Jums įdomius dalyvius, patvirtinkite arba atmeskite gautus kvietimus – turite galimybę susitikti su potencialiais partneriais iš Europos ir kitų šalių!

Šis renginys  skirtas tekstilės ir mados (aprangos bei avalynės)  sektoriaus  įmonėms, dizaineriams, ieškantiems gamybos partnerių, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei platintojų.

Užsienio  įmonės ypač domisi Lietuvos  tekstilės įmonėmis, kurios galėtų  atlikti paslaugas pagal jų užsakymus (siuvimas, mezgimas, siuvinėjimas, skaitmeninės spaudos paslaugos, medžiagų kūrimas, drabužių konstravimas, modeliavimas, plisavimas ir t.t.)

Renginys nemokamas. Kviečiame dalyvauti!

Daugiau informacijos ir registracija į renginį: https://textile-connect-2020.b2match.io/

Registruotis galima iki gegužės 3 d.

KAIP DALYVAUTI:

Įėję į kontaktų renginio svetainę https://textile-connect-2020.b2match.io/home spauskite mygtuką „Register now“, ir užpildykite savo įmonės profilį anglų kalba. Labai svarbu, kad aprašytumėte, kokias paslaugas galite teikti, kokius gaminius galite gaminti, kokie Jūsų minimalūs kiekiai. Rekomenduojame įkelti savo gaminamos produkcijos pavyzdžių.

Užsiregistravusių dalyvių sąrašą galite matyti čia: https://textile-connect-2020.b2match.io/participants

Daugiau informacijos kaip dalyvauti B2match rasite čia arba šiame video.

SVARBU:

Suplanuoti susitikimai  vyks gegužės 4-8 dienomis, todėl savo profiliuose kviečiame pasirinkti Jums tinkamas datas ir laiką. Tai galite padaryti  savo profilyje spausdami mygtuką "Attendance", bei pasirinkdami susitikimams Jums tinkamas dienas. Susitikimų skaičius nėra limituojamas, todėl kviečiame  tam skirti kaip įmanoma daugiau laiko.

Susitikimai vyks "online". Savo susitikimų grafiką galite matyti savo profilio skiltyje "Agenda", todėl labai prašome patvirtinti arba atmesti Jums siūlomus susitikimus, taip pat kviečiame reguliariai peržiūrėti naujų užsiregistravusių dalyvių sąrašą. Kadangi renginys vyks nuotoliniu būdu, su partneriais  aktyviai viešiname šį renginį visoje Europoje bei džiaugiamės, kad kasdien sulaukiame naujų registracijų.

Online susitikimai vyks toje pačioje B2match platformoje. Jums  nereikalingos jokios papildomos programos kaip Skype, Teams ar kt. – jungsitės toje pačioje platformoje (planuojama, kad Jūsų profilio viršuje atsiras prisijungimo mygtukas). Žinoma, reikia, kad Jūsų kompiuteryje būtų mikrofonas ir vaizdo kamera.

Prieš renginį į savo elektroninį  paštą gausite susitikimų grafiką bei galėsite jungtis  suplanuotiems susitikimams internetu.

Jeigu turite klausimų, susisiekite su:

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų eksporto plėtros vadove Deimante Vilčinskaite, tel. 8 616 79552, el. p.  deimante.vilcinskaite@cci.lt,

Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstove Ingrida Braziūniene, tel. 8 633 74431, el. paštu ingrida.braziuniene@chamber.lt.

Daugiau apie EEN renginius: https://eenlietuva.eu/renginiai/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis