fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys „Textile Connect 2021“

2021 m. birželio 1- 4 d. Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai kviečia dalyvauti tarptautiniame, virtualiame tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginyje „Textile Connect 2021“, kurį organizuoja Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais Švedijoje Almi Företagspartner Jönköping AB bei Enterprise Europe Network.

Antrą kartą organizuojamas  renginys  skirtas tekstilės ir mados (aprangos bei avalynės)  sektoriaus  įmonėms, dizaineriams, ieškantiems gamybos partnerių, tiekėjų, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei distributorių.

2020 metais vykęs renginys buvo itin sėkmingas bei pritraukė daugiau nei 650 įmonių iš 33 pasaulio šalių: ne tik iš Europos, bet ir Vidurio rytų ir Azijos – Kinijos, Indonezijos. Vien Lietuvos įmonės turėjo 204 susitikimus su potencialiais partneriais iš užsienio. Užmegzta nemažai naujų partnerysčių.

Dirbate tekstilės srityje ir norite surasti naujų partnerių? Registruokitės jau dabar!

Virtualus renginys vyks birželio 1- 4 d.

Registracija iki birželio 3 d.

Renginys yra nemokamas, tačiau registruojantis BŪTINA užpildyti skiltį „Marketplace“, kitu atveju dalyvio anketa nebus patvirtinta.

Renginio kalba: anglų

Registracija: https://textile-connect-2021.b2match.io/signup

Daugiau informacijos apie renginį: https://textile-connect-2021.b2match.io/

https://eenlietuva.eu/renginiai/tarptautinis-virtualus-tekstiles-sektoriaus-verslo-kontaktu-renginys-textile-connect-2021/

Textile Connect 2021

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Jeigu turite klausimų, susisiekite su  Deimante Vilčinskaite, el. paštu deimante.vilcinskaite@cci.lt arba tel. 8 616 79552.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis