fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarptautiniame tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginyje: daugiau nei 600 įmonių iš 45 pasaulio šalių

Praeitą savaitę įvyko tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys TEXTILE CONNECT 2021. Antrus metus iš eilės Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Švedijos, Almi Företagspartner Jönköping AB ir koorganizatoriais – Vilniaus ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmais, organizuotas virtualus renginys šiais metais nenusileido praėjusių metų sėkmei, pritraukdamas daugiau nei 600 įmonių iš 45 pasaulio šalių. Sulaukta susidomėjimo ne tik iš Europos, bet ir  Azijos, Afrikos, JAV bei Pietų Amerikos šalių įmonių. Įvyko beveik 600 tarptautinių susitikimų.

Enterprise Europe Network, kuris Lietuvoje veikia jau daugiau nei 10 metų, partnerių dėka informaciją apie planuojamą renginį turėjome galimybę viešinti įvairiuose užsienio šalių regionuose – tai lėmė didžiulį susidomėjimą  bei garantavo  dalyvių įvairiapusiškumą.

Antrą kartą vykusiame renginyje dalyvavo 63 Lietuvos tekstilės gamintojai, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjai, dizaineriai, kurie turėjo daug susitikimų su potencialiais partneriais užsienyje. Kai kurios įmonės per 4 renginio dienas turėjo keliolika tarptautinių susitikimų. Jos  džiaugėsi, kad neišeidamos iš namų bei pasinaudodamos nemokama, techniškai paprasta naudotis bei papildomų investicijų nereikalaujančia prisijungimo galimybe turėjo galimybę susitikti su žaliavų tiekėjais, gamybos paslaugų teikėjais, agentais ar distributoriais iš artimojo ir tolimojo užsienio.

Per pastaruosius metus Vilniaus PPAR nariai jau ne kartą aktyviai dalyvauja Enterprise Europe Network partnerių organizuotuose virtualiuose verslo kontaktų renginiuose. Pasak E. Kozyrovičiūtės-Mejuvienės IĮ “Prints on Linen” pardavimų vadovės Linos Petkevičienės, „TEXTILE CONNECT 2021 renginyje buvo didelis pasirinkimas potencialių klientų. Žinoma, prieš renginį buvo būtina atlikti namų darbus, peržiūrėti ir susisiekti su įmonei aktualiais dalyviais ir susiderinti susitikimų laiką. Renginio metu turėjome beveik 10 virtualių susitikimų, apsikeitėme kontaktais ir ateitis parodys, ar pradėsime bendradrabiavimą“.

UAB „Argutus“ specializuojasi čiužinių ir darbo drabužių, taip pat medicininių ir dygsniuotų audinių importo srityse. „Jau dirbame bendradarbiaudami su audinių gamintojais iš Portugalijos, Danijos, Belgijos, Italijos ir Čekijos. Šiuo metu intensyviai ieškome plėtros partnerių, tiekėjų ir tekstilės gamintojų. TEXTILE CONNECT 2021 reginys labai pasiteisino ir esame labai patenkinti rezultatais. Sužinojome apie naujienas rinkoje ir atradome labai daug naudingų kontaktų, su kuriais planuojame užmegzti ryšį bei tęsti tolimesnį bendradarbiavimą“, - po reginio sakė įmonės atstovė Agnieška Velička.

Renginio TEXTILE CONNECT 2020 iniciatoriai, Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai bei partneriai Švedijoje, kaip ir Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai, priklauso tarptautinei tekstilės ir mados sektoriaus darbo grupei, kurios tikslas – padėti tekstilės įmonėms bei tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjams plėsti savo veiklą, surasti naujus partnerius užsienyje, dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir  projektuose bei dalintis  savo žiniomis ir patirtimi. Darbo grupės, kuri priklauso Enterprise Europe Network tinklui, dėka, tekstilės sektoriaus įmonės gali dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose B2B renginiuose įvairiose šalyse, prisijungti prie verslo misijų, dalyvauti informaciniuose renginiuose – seminaruose, dalintis patirtimi bei surasti naujų partnerių.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis