fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarptautiniame tekstilės renginyje – virš 400 įmonių iš 36 pasaulio šalių

Praeitą savaitę įvyko tarptautinis tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginys Textile Connect 2022. Trečius metus iš eilės Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų kartu su Enterprise Europe Network partneriais iš Švedijos, Almi Företagspartner Jönköping AB organizuotas ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ko-organizuotas virtualus renginys šiais metais taip pat buvo populiarus, pritraukdamas beveik 450  įmonių iš 36 pasaulio šalių. Sulaukta susidomėjimo ne tik iš Europos, bet ir iš Azijos ir  Afrikos  šalių įmonių. Įvyko virš 400 tarptautinių susitikimų.

Enterprise Europe Network, kuris Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmuose veikia jau daugiau nei 10 metų, partnerių dėka informaciją apie planuojamą renginį turėjome galimybę viešinti įvairiuose užsienio šalių regionuose – tai lėmė didžiulį susidomėjimą bei garantavo dalyvių įvairiapusiškumą. Lietuvoje veikiantys Vilniaus bei Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos Inovacijų centru  taip pat prisidėjo prie renginio bendraorganizavimo, pakviesdami savo regionų įmones jungtis  prie tarptautinės tekstilės platformos.

Trečią kartą vykusiame renginyje dalyvavo 50 Lietuvos tekstilės gamintojų, tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjų bei dizainerių, kurie turėjo daug susitikimų su potencialiais partneriais užsienyje. Kai kurios įmonės per 3 renginio dienas dalyvavo net keliolikoje tarptautinių susitikimų. Jos džiaugėsi, kad pasinaudodamos nemokama, techniškai paprasta naudotis bei papildomų investicijų nereikalaujančia prisijungimo galimybe turėjo galimybę susitikti su žaliavų tiekėjais, gamybos paslaugų teikėjais, agentais ar distributoriais iš artimojo ir tolimojo užsienio.

„Esu teigiamai nustebinta Textile Connect 2022 organizavimu. Turėjau šiokį tokį neigiamą nusistatymą prieš virtualius susitikimus ir tokio pobūdžio renginius, tačiau šįkart buvau nustebinta. Pirma, paprasta registruotis, kviesti ir atsiliepti į kvietimą susitikti – kontaktų renginio platforma labai gerai parengta. Antra, dalyvių skaičius stebina – jis tikrai didelis ir pakankamai įvairus. Trečia, organizatoriai neapsiriboja tik renginiu, tačiau atrodo susirūpinę ir jo tiesiogine nauda dalyviams. Tai paperka ir norisi tik daugiau tokių renginių“ -  rašė Irma Sereikienė, atstovaujanti  UAB Daisita, kurios specializacija – moteriškų, vyriškų bei vaikų drabužių bei namų tekstilės gamyba.

UAB Avinfis, kurio specializacija – tiesioginė spauda ant audinių, Textile Connect  renginyje dalyvauja trečius metus iš eilės. Įmonės direktorius Andrius Vegys, per tokio tipo platformas suradęs ne vieną partnerį užsienyje teigia, kad čia kiekvienais metais sutinka naujų įmonių, kurioms aktualios jų teikiamos paslaugos, todėl tai puikus ir mažai laiko atimantis  būdas surasti partnerių užsienyje".

Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmai kaip ir renginio Textile Connect 2022 iniciatoriai, Kauno prekybos pramonės ir amatų rūmai bei partneriai Švedijoje, priklauso tarptautinei tekstilės ir mados sektoriaus darbo grupei, kurios tikslas – padėti tekstilės įmonėms bei tekstilės sektoriaus paslaugų teikėjams plėsti savo veiklą, surasti naujus partnerius užsienyje, dalyvauti tarptautiniuose renginiuose ir projektuose bei dalintis savo žiniomis ir patirtimi. Darbo grupės, kuri priklauso Enterprise Europe Network tinklui, dėka, tekstilės sektoriaus įmonės gali dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose B2B renginiuose įvairiose šalyse, prisijungti prie verslo misijų, dalyvauti informaciniuose renginiuose – seminaruose, dalintis patirtimi bei surasti naujų partnerių.

Vilniaus ir Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmai džiaugiasi, kad pasiteisinusi renginio koncepcija šiemet dar kartą pasitvirtino  ir neabejoja, jog Textile Connect taps kasmetiniu tekstilės sektoriaus renginiu bei pritrauks dar daugiau įmonių iš viso pasaulio.

Artimiausi  Enterprise Europe Network organizuojami tekstilės sektoriaus verslo kontaktų renginiai:

 

1. B2B@iTechStyle Summit 2022- tekstilės, mados ir dizaino įmonėms skirtas tarptautinis B2B renginys.

Tipas: Fizinis (Portugalija, Matosinhos) ir virtualus

Data: gegužės 26 d.

Daugiau informacijos ir registracija: https://b2bitechstyle-summit-2022.b2match.io/

Registracija iki gegužės 26 d.

 

2. Smart & Technical Textiles- Išmaniajai ir techninei tekstilei skirtas B2B renginys.

Tipas: Fizinis (Vokietija, Frankfurtas -  birželio 21-24 d.,  Weimanas - rugsėjo  21-23 d.) bei virtualus ( birželio 1 - rugsėjo 30 d.)

Data: birželio  1 - rugsėjo 30 d.

Daugiau informacijos ir registracija: https://smart-tech-textiles.b2match.io/

Registracija iki rugsėjo 30 d.

 

3. B2WORTH @TorinoFashionMatch 2022- tekstilės, mados, dizaino ir kūrybinių industrijų sektoriams skirtas tarptautinis verslo kontaktų renginys.

Tipas: Fizinis (Italija, Turinas - liepos 7-9 d.) ir virtualus (liepos 9 d. nuo pietų)

Data: liepos 7-9 d.

Daugiau informacijos ir registracija: https://b2worth-torinofashionmatch-2022.b2match.io/

Registracija iki liepos 3 d.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis