fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarptautinėse parodose Vokietijoje – Rūmų narių ir kitų Lietuvos įmonių stendai

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai informuoja, kad praėjusią savaitę net dvi Rūmų vadovaujamos delegacijos dalyvavo Vokietijoje vykusiose pardose ISH bei „Internorga 2019”.

Hamburge, Vokietijoje vykusioje tarptautinėje parodoje „Internorga 2019” bendrame stende dalyvavo įmonės UAB Tantas, UAB Kvarkas, UAB Decoflux, UAB Audėjas, UAB Miranda design solutions.

„Internorga“ – 93-ąjį kartą vykstanti didžiausia Europoje viešbučių, restoranų, maitinimo įstaigų (HoReCa sektoriaus) paroda. 2018 m. į parodą „Internorga“ atvyko 93 tūkts. Lankytojų.  

O Frankfurte (Vokietija) didžiausioje pasaulyje santechnikos, ventiliacijos, kondicionavimo ir šildymo įrangos parodoje dalyvauja ir Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų projekto „Jungtinis eksportas“ dalyvės – 7 Lietuvos įmonės, tarp kurių – ir rūmų naria: UAB "Rubineta" ir UAB "Sauresta". Įmonės dalyvavo su atskirais stendais.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius pažymi, kad įmonių dalyvavimas abiejose parodose dalinai finansuotas iš Rūmų vykdomų projektų „Jungtinis eksportas“ ir „Jungtinis KKI eksportas“.

„Rūmų vykdomi projektai orientuoti į apčiuopiamą naudą nariams, dalyvaujantiems misijose ir parodose.  Vokietija, JAV, Kinija, Jungtiniai Arabų Emyratai – tik kelios kryptys, kur šiemet esame numatę misijas, dalyvavimą parodose, kontaktų renginiuose. Rūmų ekspertai padeda įmonėms tinkamai pasiruošti parodoms, dalijasi praktinėmis žiniomis, kaip greičiau surasti verslo partnerių užsienyje, o Rūmų vykdomi projektai leidžia dalinai finansuoti patiriamas įmonių išlaidas“, - akcentuoja dr. A. Danilevičius.

Jau šią savaitę projekto „Jungtinis KKI eksportas“ dalyviai UAB Okta, UAB Animatrix, UAB Uraga, UAB Gluk media, MB Lokacijos, UAB Kino studija išvyksta į Verslo misiją JAV.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.