fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarptautinė misija JAV

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kovo 18 - 22 dienomis organizavo verslo misiją į JAV, San Francisko miestą, kur vyko kasmetinė tarptautinė Žaidimų kūrėjų konferencija (Game Developers Conference, toliau – GDC), apimanti žaidimų, animacijos bei virtualios realybės sektorius.

 

Vizito tikslas – ne tik susipažinti su naujausiomis rinkos tendencijomis, bet ir išnaudoti B2B platformą, surasti naujų klientų bei verslo partnerių. Į misiją vykusios įmonės UAB „Animatrix“, UAB „Okta“, UAB „Kino studija“, UAB „Uraga“, UAB „Gluk media“ ir MB „Lokacijos“ aktyviai mezgė ryšius ne tik parodoje, tačiau ir visame San Francisko regione, kuriame, kaip žinia, yra itin gausu aukštųjų technologijų įmonių.

 

Dalis įmonių, dirbančių kino industrijoje, vyko ir į susitikimus Los Andžele, kur aplankė „Warner Bros“ studiją ir „Pixomondo“, kūrusią drakonus TV filmui Sostų karai.

 

Vizito metu buvo užmegzti ir ryšiai su vietos lietuvių bendruomene – susitikimo metu buvo pasidalinta ne tik kontaktais, bet ir patirtimis bei įžvalgomis apie vietos verslą, rinką ir kultūrą.

 

Tikimasi, jog užsimezgę ryšiai ir įgautos žinios padės įmonėms kurti naujus produktus bei paslaugas tinkamas ne tik JAV, bet ir globaliai rinkai.  

 

Kelionė buvo vykdoma įgyvendinant projektą pagal ES struktūrinių fondų ir Lietuvos finansuojamą projektą „Jungtinis KKI eksportas“. Šis projektas skirtas Lietuvos kūrybinėms ir kultūrinėms industrijoms (KKI) priklausančioms įmonėms pagal atskirą kvietimą priemonei Naujos galimybės LT.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.