fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarp Rūmų bendruomenės ir Vilniaus – skaidrus bei glaudus bendradarbiavimas

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų ir Viliaus meras Remigijus Šimašius vakar vykusiame Rūmų Tarybos posėdyje sutarė ieškoti nuolatinių verslo ir savivaldybės vadovų susitikimų formato.  Reguliariai vyksiančiuose susitikimuose bus skaidriai sprendžiamos verslui ir miestui svarbios problemos. 

Rūmai ir Vilniaus savivaldybė bendradarbiavimo sutartį pasirašė dar praėjusiame amžiuje, ji nuolat aktualizuojama bendradarbiavimui tarp verslo ir miesto stiprinti. Visgi tiek Rūmų bendruomenė, tiek ir Vilniaus meras mato poreikį stiprinti atvirą dialogą tarp verslo ir miesto, o vieši Rūmų bendruomenės narių ir miesto vadovų susitikimai leistų ieškoti bendrų sprendimų, padėsiančių miesto plėtrai.

„Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai turi atstovus regionų plėtros tarybose,  Smulkaus ir vidutinio verslo taryboje, kituose verslui svarbiuose komitetuose, komisijoje. Esame verslo organizacija, kuri viešai keliame problemas ir viešai bei skaidriai ieškome bendrų sprendimų“, - pažymėjo Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius. 

Vilniaus meras Remigijus Šimašius pristatė Vilniaus planus, atvirų duomenų politiką ir mastus, pagal kuriuos Lietuvos sostinė pirmauja Europoje, bei kvietė verslą išnaudoti šią sostinės stiprybę, kuriant verslus ir naujas paslaugas vilniečiams.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis