fbpx

Prisijungti

Naujienos

Tarp prestižinio tarptautinio dizaino konkurso nugalėtojų – ir Rūmų klasterio „We are Baltic“ narė

Tarptautiniame interjero dizaino konkurse „Antalis Interior Design Award 2019“ sėkmė nusišypsojo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų klasterio „We are the Baltic“ narei Mirandai Biretienei ir jos vadovaujamai įmonei UAB „Miranda Design Solutions“.

Konkursas „Antalis Interior Design Award“

Tarptautinis konkursas „Antalis Interior Design Award“ vyko jau antrą kartą. Jį rengia grupė „Antalis“ – pasaulinė didmeninės prekybos popieriumi, pakavimo ir vaizdinės reklamos medžiagų lyderė. Konkurse kviečiami dalyvauti interjero dizaino profesionalai: architektai, dizaineriai, dizaino agentūros, mokyklos, spaustuvės ir prekės ženklų savininkai.

Pasak grupės „Antalis“ rinkodaros ir pirkimo direktoriaus Xavier Jouvet, rengdama „Antalis Interior Design Award“ konkursą, kompanija siekia pristatyti vaizdinės reklamos medžiagų įvairovę ir spaudos technologijų plėtrą: „Mes labai didžiuojamės šiuo konkursu, jis leidžia į vieną platformą suburti interjero kūrimo profesionalus ir demonstruoti darbus, atspindinčius skirtingą požiūrį į dizainą.“

Konkurencija buvo labai didelė. Iš 535 pateiktų paraiškų tarptautinė žiuri, kurios nariai yra šios srities profesionalai iš Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Vokietijos ir Ispanijos, išrinko tik vienuolika nugalėtojų. Buvo varžomasi dviejose kategorijose: įgyvendintų projektų ir 3D projektų. Būtina dalyvavimo projekte sąlyga – panaudoti „Antalis“ medžiagas.

Lietuviškas interjero projektas – vienas iš 11 konkurso laimėtojų

Kompetentinga komisija aukščiausiais balais įvertino ir geriausiu viešojo maitinimo erdvėje įgyvendintu projektu pripažino Kaune įsikūrusio desertų restorano „Sugamour“ interjero plačiaformatės skaitmeninės spaudos sprendimą, kurį UAB „Miranda Design Solutions“ įgyvendino kartu su interjero dizainere Jekaterina Kazmarovskaja (Interjero dizaino studija „IDizainas studija“).

„Mums buvo patikėta labai vizuali interjero dalis – sienų ir lubų danga. Atidžiai išanalizavę objekto specifiką ir parinkę medžiagas, pirmojo aukšto sieną bei antrojo aukšto lubas dekoravome specialiai šiam projektui sukurtais ir pagamintais tapetais, imituojančiais akvarelės technika tapytus piešinius. Šie piešiniai ne tik tapo pagrindine interjero detale, bet ir puikiai suderėjo su kitais – apšvietimo, baldų ir kitų interjero detalių – sprendimais. Buvo labai įdomu įveikti tokį iššūkį!”, – savo įspūdžiais dalinasi Miranda Biretienė.

Paklausta apie sėkmės formulę, UAB „Miranda Design Solutions“ vadovė nė nesuabejoja atsakydama: „Komandinis darbas! Tai reiškia: talentinga interjero dizainerė + mūsų skaitmeninės spaudos patirtis + kokybiškos medžiagos.“

„Didžiuojamės Rūmuose veikiančio mados ir dizaino klasterio narių pasiekimais, laimėjimais tarptautinėse rinkose ir parodose. Dėkojame UAB „Miranda Design Solutions“ už aktyvią veiklą Rūmuose ir Lietuvos verslo garsinimą pasaulyje“, - sako Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Unikalaus dizaino tapetai transformuos bet kurią erdvę

UAB „Miranda Design Solutions“ jau turi sukaupusi nemažai patirties, projektuojant ir gaminant nestandartinio dydžio spaudinius. Tam naudojamos inovatyviausios skaitmeninės technologijos, kurios labiausiai praverčia, kai reikia itin mažo tiražo arba vienetinio atvaizdo. Neribotos techninės galimybės leidžia mėgstamą fotografiją ar net vaiko piešinį paversti tiesiog meno kūriniu ant sienos.

Įmonė yra sukūrusi tapetų gamybos prekės ženklą „Mywall“ – šiuolaikinių technologijų dėka tapetai gali būti sumodeliuoti ir pagaminti, pritaikant juos konkrečiam namų, viešbučio, kavinės ar bet kokiam kitam interjerui. Tapetais apipavidalinant erdvę galima vizualiai praplatinti ar pasiaurinti, papuošti, suteikti jai unikalumo, padiktuoti interjero temą... Be to, ne mažiau svarbu, kad tai pasiekiama neinvestuojant didelių sumų ir per trumpą laiką.

Susipažinkite su konkurso „Antalis Interior Design Award“ laimėtojais

„Antalis Interior Design Award“ konkursas – galimybė interjero kūrimo profesionalams pristatyti savo darbus ir kūrybiškumą, pasidalinti patirtimi, pasisemti naujų idėjų. Pasižvalgykite ir Jūs – visi konkurso projektai yra pristatomi oficialios konkurso svetainės nuotraukų galerijoje.

Pamatyti UAB „Miranda Design Solutions“ konkursinį „Sugamour“ interjerą galite čia: https://www.antalisinteriordesignaward.com/gallery#/sugamour-interior

Be to, čia galite pažiūrėti „Antalis“ konkurso nugalėtojo vaizdo klipą.

 

Apie mados ir dizaino klasterį „We are Baltic“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai fasilituoja mados ir dizaino klasterį „We are Baltic“, kuris vienija „Horeca“ sektoriuje veikiančias įmones, ir įgyvendina ES finansuojamą projektą, skatinantį veikti kartu ir ieškoti savo produkcijai, paslaugoms naujų eksporto rinkų.

Veikdamos klasteryje ir įgyvendindamos eksporto skatinimo projektą „We are Baltic“ klasterio eksporto plėtra“ įmonės aktyviai parduoda prekes ir paslaugas remdamosi klasterio vertės grandine. Klasterio tikslas yra sukurti visiškai kompleksinę paslaugą – įrengti bei atnaujinti viešbučius ir restoranus nuo koncepcijos parengimo iki visiško įgyvendinimo bei tolesnės priežiūros.

Apie įgyvendinamą projektą: https://www.cci.lt/projektai/we-are-baltic-klasterio-eksporto-pletra-nr-03-2-1-lvpa-k-807-02-0006/

Apie klasterius Lietuvoje: http://klaster.lt/klateris/mados-ir-dizaino-klasteris/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis