fbpx

Prisijungti

Naujienos

Talentų mugė – unikali galimybė darbdaviams

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, bendradarbiaudami su Užimtumo tarnybos prie Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Vilniaus klientų aptarnavimo departamentu (toliau KAD), kviečia Rūmų narius ir kitas kompanijas į „Talentų mugę“.

„Girdėdami Rūmų narių ir visos Lietuvos verslo problemas dėl darbuotojų stygiaus, pasirašėme bendradarbiavimo susitarimą su Užimtumo tarnyba (Vilniaus KAD) bei kartu imamės praktinių veiksmų padėti įmonėms rasti darbuotojų“, - teigia Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Pasak direktoriaus, užimtumo problematika šiandien verslams kaip niekad aktuali, todėl organizuojant renginį prisidės ir Rūmuose steigiamas Personalo klubas.

„Talentų mugės“ koncepcija: Užimtumo tarnybos rekomenduoti, motyvuoti bei kvalifikuoti šiuo metu darbo ieškantys Vilniaus regiono gyventojai renginio metu susitiks su potencialiais darbdaviais. Darbuotojai su Užimtumo tarnybos pagalba iš anksto galės prisistatyti įmonei, o susitikime „Talentų mugėje“ galbūt bereiks aptarti pradžios datą naujoje darbovietėje.

„Suprasdami darbdavių poreikius ieškome naujų, inovatyvių sprendimų darbo rinkos integracijos vystymui. Tikimės, kad šis pilotinis Vilniaus KAD bei Rūmų projektas pasiteisins, ir jau po pirmo renginio galėsime skaičiuoti naujas darbo sutartis“, - pažymi Užimtumo tarnybos Vilniaus KAD direktorė Jurgita Bražinskienė.

Pirmoje „Talentų mugėje“ Užimtumo tarnyba darbdaviams rekomenduoja susipažinti su šių specialybių atstovais, ieškančiais darbo: IT specialistas/ programuotojas/ IT inžinierius (5), teisininkas (5), vadybininkas / projekto vadovas (7), gamybos vadovas/ inžinierius (2), konstruktorius (1), medicinos ir farmacijos gaminių pardavimo atstovas (1), administratorius (1), lietuvių kalbos korektorius, kalbos tvarkytojas (1), pardavimų vadovas (1), įmonės /padalinio vadovas maitinimo ar prekybos srityse (1).

„Talentų mugėje“ pagal iš anksto suderintą grafiką potencialūs darbdaviai turės progos iš arti susipažinti su naujuoju kolega, kiekvienam pokalbiui bus skiriama iki 20 minučių. Vėliau pokalbių dalyviai keisis, siekiant, kad kuo daugiau įmonių ir darbo ieškančių specialistų galėtų pažinti vieni kitus.

Data: 2022 03 25/ 10.00 val.

Vieta: Kosciuškos g. 30, Vilnius (IV a.)

 

Programa:

10.00 Sveikinimo žodis (Vilniaus prekybos pramonės ir amatų rūmų bei Užimtumo tarnybos Vilniaus KAD atstovai)

10.10 Rūmų Personalo klubo pristatymas/rekomendacijos Talentų mugės dalyviams (Irma Bučinskaitė, BenMe CEO)

10.15 Pokalbių sesijos (Vienam pokalbiui skiriama iki 20 min. pagal iš anksto suderintą grafiką – būtina užpildyti registracijos anketą)

12.15 Pirmosios „Talentų mugės“ apžvalga

 

Maloniai kviečiame Rūmų narius ir kitas kompanijas rezervuoti laiką bei užpildyti registracijos anketą iki š. m. kovo 23 d.

Su „Talentų mugės“ dalyviais – darbdaviais, užpildžiusiais registracijos anketas, susitikimų/pokalbių grafikas bus derinamas individualiai.

Išsami informacija darbdaviams: Edgaras TRUMPAITIS, tel. +370 624 91514

el. paštas edgaras.trumpaitis@cci.lt

Renginys nemokamas.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis