fbpx

Prisijungti

Naujienos

Šventiškai palydėtas Verslo vadovų klubo sezonas

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų Verslo vadovų klubas sukvietė narius į šventinį susitikimą „Imperial Hotel & Restaurant“ restorane.  Metiniame renginyje atnaujinti kontaktai, aptarti besibaigiančių metų pasiekimai, pristatyti planai ateinantiems.

Svečius sveikino Rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, Verslo vadovų klubo valdybos pirmininkė Vilma Eidukynaitė, netrūko rimtų diskusijų ir šventinių pašnekesių.

Rūmai ir Verslo vadovų klubas dėkoja kompanijai „IT Akademija“ ir jos vadovei p. Vilmai Eidukynaitei už paramą renginiui, jo iniciavimą ir fantastišką organizavimą.

Kitas vadovų klubo susitikimas – ateinančiais metais.

Vadovų klubas – šiemet įsteigtas jau trečias Rūmuose veikiantis klubas, jungiantis per 40 aukščiausio lygio vadovų ir įmonių savininkų (taip pat veikia Eksporto klubas bei Verslo moterų tinklas).

Klubo tikslas – skatinti tiek verslo, tiek ir asmeninių ryšių vystymąsi; stiprinti verslo bendruomenės etiką ir kultūrą; kelti klubo narių kompetenciją, stiprinti bendruomeniškumą; kurti malonią ir naudingą aplinką klube; dalintis aktualia ir naujausia informacija, kuri padėtų verslui vystytis greičiau; (inicijuoti ES projektų rengimą, teikimą ir įgyvendinimą verslo vadovų klubo veiklai vykdyti, viešinti ir verslo partnerystei plėtoti; inicijuoti verslo vadovų klubo tarptautinį bendradarbiavimą su panašia veikla užsiimančiais klubais užsienyje.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis