fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susitikimas su VMI dėl pagalbos priemonių

Valstybinė mokesčių inspekcija kviečia penktadienį, vasario 12 d., 10:30 val. dalyvauti nuotoliniame susitikime, kuriame pristatys mokestinių pagalbos priemonių ir subsidijų savarankiškoms įmonėms paraiškų teikimo bei vertinimo procesus, aptars pagrindinius įmonėms keliamus kriterijus. Susitikimo metu bus aptariami šie klausimai:

Mokestinės pagalbos priemonės:

  • Įtraukimas į 2021 m. nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašą.
  • Kokios įmonės pretenduoja į mokestinę pagalbą – pagrindiniai vertinimo kriterijai.

Subsidijos savarankiškoms įmonėms:

  • Paraiškos negrąžintinai subsidijai teikimas ir terminai.
  • Paraiškų vertinimas – ką verta žinoti prieš teikiant paraišką.
  • Kada ir kokių papildomų duomenų gali paprašyti VMI.

Susitikimas truks iki 11 val. Dėl didelio dalyvių skaičiaus VMI kviečia iš anksto, raštu teikti klausimus apie bendrus mokestinių pagalbos priemonių ir subsidijų skyrimo procesus ir tvarkas. Klausimų lauksime iki ketvirtadienio 12.00 val. el. pašto adresu nariams@cci.lt Laiško temoje nurodyti: pagalba nukentėjusiems nuo COVID-19 – klausimai.

Susitikime dalyvaus VMI vadovė Edita Janušienė. Jo metu aktualias temas pristatys bei atsakys į klausimus VMI Nepriemokų administravimo vyresnioji patarėja Džiuginta Balčiūnienė, Atrankos ir paramos auditui vyresnioji patarėja Rūta Giedrienė.

Nuoroda dalyvavimui:https://vmi.zoom.us/j/94240597952?pwd=S2ZNYmR3QzdpV3RyaENlM0lsTHBQUT09

Aktualiausią informaciją ir naują nukentėjusių nuo COVID-19 įmonių sąrašą taip pat galima rasti - https://www.vmi.lt/evmi/nukentejusiems-nuo-covid-19

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis