fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susitikimas su Taivano Prekybos Centro atstovybės ir TAITRA atstovais

2022.12.12 dieną Rūmuose lankėsi Taivano Prekybos Centro (Taiwan Trade Centre) atstovybės Varšuvoje naujai paskirtas direktorius Kevin WU ir James Lee, TAITRA atstovas Varšuvoje. Šio susitikimo tikslas – susipažinti ir pasidalinti bendradarbiavimo idėjomis 2023 metams .
Svečius sutiko Rūmų generalinis direktorius dr. Almantas Danilevičius ir Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė.

p. Danilevičius akcentavo jau nebe pirmus metus vykstantį bendradarbiavimą tarp abiejų organizacijų ir verslininkų aktyvumą ieškant naujų rinkų.

Diskusijos metu p. Wu pristatė 2023 m. planuojamus TAITRA renginius ir plačiau buvo diskutuojama apie numatomą Taivano verslo misiją į Lietuvą. Svečiai Rūmus vertina kaip patikimą partnerį, tad nutarta kartu su Rūmais organizuoti verslo misiją i Lietuvą.
Taivano svečiai pristatė Lietuvos įmonėms siūlomas paskatas dalyvaujant Taivane vykstančiose parodose. Detalesnę informaciją apie lengvatas dalyvauti parodose susidomėjusius verslo atstovus prašome kreiptis į Tarptautinių ryšių skyriaus vadovę A. Masandukaitę el.paštu a.masandukaite@cci.lt .

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis