fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susitikimas su paskirtuoju Lietuvos ambasadoriumi JAE Ramūnu Davidoniu

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose vakar (kovo 7 d.) lankėsi Ramūnas Davidonis, naujai paskirtasis LR Ambasadorius Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Su svečiu susitiko Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė ir eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė.

R. Davidonis domėjosi Vilniaus rūmų įmonių suinteresuotumu plėsti eksportą ir verslo bendradarbiavimą Persijos įlankos šalyse, teiravosi, kokios numatytos Rūmų veiklos artimiausiu metu, kokia pagalba būtų reikalinga iš ekonominės diplomatijos pusės.

Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė A. Masandukaitė pasidalino įžvalgomis apie 2021 m. spalio mėn. vykusią verslo misiją į Dubajų, jos metu organizuotą Lietuvos ir Jungtinių Arabų Emyratų verslo forumą,  B2B verslo susitikimus bei pasidžiaugė po misijos Rūmų narių pasiektais rezultatais – sėkmingai užmegztais kontaktais ir realia galimybe pristatyti savo produkciją Dubajaus A lygio prekybos tinkluose.

Susitikimo metu numatyta dalintis naudinga ir aktualia informacija apie JAE ir kitas Persijos įlankos šalis bei galimais verslo pasiūlymais. Rudenį planuojama organizuoti informacinį renginį Rūmų nariams apie šį regioną, o 2023 metais numatyta galimybė organizuoti verslo misiją.

Lietuvos ambasada JAE buvo atidaryta prieš dvejus metus. Tai – pirmoji Lietuvos diplomatinė atstovybė Persijos įlankos šalyse, kuruojanti JAE, Saudo Arabijos, Kuveito ir Bahreino šalis.

Naujasis Ambasadorius JAE pradės veiklą nuo kovo 28 d.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis