fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susitikimas su LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais

 

Šiandien vyko nuotolinis Prekybos, pramonės ir amatų rūmų susitikimas su LR ŠMSM viceministre dr. Agne Kudarauskiene. Viceministrė pristatė pagrindinius ministerijos darbus bei planus, pažymėjo bendradarbiavimo su verslo organizacijomis svarbą.

Susitikime dalyvavo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius, tarybos nariai, regioninių rūmų vadovai, Rūmų gen. direktorius Almantas Danilevičius.

Bendruomenės atstovai su viceministre diskutavo dėl pameistrystės perspektyvų Lietuvoje, profesinio mokymo bei kompetencijų vertinimo.

Rūmų prezidentas S. Leonavičius paragino ministerijos atstovus pasidomėti bei įvertinti, kaip gerus Vyriausybės ir ministerijos sprendimus niekiniais paverčia savivalda netinkamai juos įgyvendindama. Pasak p. Leonavičiaus, miestų ir rajonų valdžios savaip interpretuoja Vyriausybės sprendimus, ministerijų nurodymus, ir net tikslinės dotacijos nepasiekia adresatų rajonuose.

Artimiausiu metu planuojamas Prekybos, pramonės ir amatų rūmų susitikimas su LR ŠMSM ministre p. Dr. Jurgita Šiugždiniene.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis