fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susitikimas su Inovacijų agentūra

Maždaug 30 įmonių – Vilniaus PPAR narių ir ne tik – turėjo galimybę išgirsti naujausią informaciją apie ES finansavimą ir jo galimybes įsitraukiant į įvairius Vilniaus PPAR projektus.
Inovacijų agentūros direktorė Romualda Stragienė pristatė Inovacijų agentūros veiklą, jos teikiamas paslaugas verslui, įvairias galimybes ir taikomą vieno langelio principą. Tuo tarpu Gintarė Kuncaitytė, agentūros Investicijų valdymo departamento direktorės pavaduotoja kalbėjo apie laukiančius ir galiojančius kvietimus 2023 m., pasidalino naudingais patarimais ir kontaktais.
Vilniaus PPAR atstovai – generalinis direktorius Almantas Danilevičius ir Projektų valdymo skyriaus vadovė Jolanta Lapinskaitė-Vaitulionienė – pristatė Vilniaus PPAR kaip verslo ambasadą, pasidalino sėkmės istorijomis ir ateities planais ir projektais.
Iš to, kiek daug klausimų buvo užduota ir kiek diskusijų kilo, matome, kad toks renginys buvo visiems labai naudingas ir įtraukiantis. Dėkojame visiems dalyviams ir linkime, kad šio susitikimo įkvėpti pasinaudotumėte įvairiomis ES finansavimo galimybėmis, dalyvaudami Vilniaus PPAR projektuose! Esame visuomet pasirengę jums padėti ir atsakyti į kylančius klausimus.
Ypatingai ačiū Inovacijų agentūrai ir jos direktorei Romualdai Stragienei už kartu organizuotą renginį!

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis