fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susitikimas „Nepaprastas moterų atsparumas Ukrainoje: karo metu ir po jo“

Ar lengva pradėti verslą? Greičiausiai – ne. Tam reikia skirti nemažai laiko, lėšų, pastangų. Ar lengva plėtoti ar pradėti verslą karo sąlygomis ir dar moterims? Turbūt atrodo išvis neįmanoma, tačiau, kad tai įmanoma įrodo ukrainiečių – moterų verslininkių pavyzdys.
Šiuos įkvepiančius ir moterų stiprybę liudijančius pavyzdžius specialiame Vilniaus PPAR organizuotame renginyje pristatė Maryna Saprykyna – tvarumo konsultantė, CSRUkraine valdybos vadovė, Ukrainos moterų verslumo bendruomenės Ukrainoje ir Europoje „UWE Hub“ įkūrėja.
Ukrainoje karas paveikė 95 proc. moterų sukurtų verslų, 55 proc. įmonių savininkių pranešė apie verslo aplinkos pablogėjimą, tačiau ir toliau veikia. Kuriasi ir nauji verslai, kuriems padeda ir minėtoji UWE Hub iniciatyva.
Renginyje, kuriame dalyvavo 14 įmonių vadovių iš skirtingų verslo sektorių, tai pat buvo pristatyta Ukrainos moterų socialinio verslumo ir inovacijų programa, inicijuota „Ukreate Hub“ (Ukrainos aktyvistų bendruomens Vilniuje).
„Ir toliau, išreikšdamos solidarumą, turime padėti ukrainietėms, kad net ir karo sąlygomis jų verslumo iniciatyvos išliktų“, – renginyje kalbėjo Laura Aldonė, Vilniaus PPAR viceprezidentė, pakviesdama Ukrainos Vilniaus Hub organizaciją, prisijungti prie Vilniaus PPAR bendruomenės. „Buvimas mūsų bendruomenės dalimi padės iniciatyvai augti ir būti matomai“, – tikisi Laura Aldonė.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis