fbpx

Prisijungti

Naujienos

Susipažinkite. Rūmų nariai – įmonė Telema

 

Prie Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų bendruomenės prisijungė Telema AS filialas Lietuvoje. Telema yra EDI* ir e-sąskaitų perdavimo operatorė. Jau daugiau nei 20 metų įmonė efektyvina klientų tiekimo grandinės procesus pakeisdama popierinius dokumentus  EDI dokumentais.

Šiandien Telema yra pirmaujanti EDI operatorė Baltijos šalyse, kasmet apsikeičianti daugiau nei 21 mln. dokumentų. Telema paslaugomis naudojasi įmonės 56 šalyse visame pasaulyje.

2003 m. Kauno pieno centras tapo pirmuoju Telemos klientu Lietuvoje. Lietuvoje Telema sprendimus jau naudoja daugelis įmonių, tarp jų Maxima, Rimi, Lukšių pieninė, Vilniaus duona, L’Oreal, Sanitex, Kesko Senukai ir daugelis kitų. Dabar prie Telema EDI tinklo yra prisijungę apie 5000 parduotuvių ir daugiau nei 1400 tiekėjų.

Telema, siūlanti patikimas paslaugas, puikią klientų patirtį ir platų tinklą, siekia būti pirmaujančia EDI sprendimų tiekėja. Mūsų 38 sertifikuoti programinės įrangos partneriai (pavyzdžiui, Rivilė, Softera, Directo, Dineta, Pragma, Finvalda) užtikrina greitą ir prieinamą EDI įdiegimą. Tai lengvas sprendimas pradėti keistis EDI dokumentais (užsakymais, sąskaitomis, važtaraščiais ir kt.) tarp įmonių.

Siekdama šviesti ir pristatyti EDI galimybes, Telema bendradarbiauja su keletu universitetų, įskaitant Kauno technologijos universitetą. Džiaugiamės galėdami prisijungti prie Prekybos, pramonės ir amatų rūmų, jau būdami Efficient Consumer Response komandos nariais Baltijos šalyse.

* EDI reiškia elektroninius duomenų mainus. EDI leidžia perduoti elektroninius dokumentus, kurie automatiškai juda tarp verslo partnerių ERP sistemų iš kompiuterio į kompiuterį. Greitesnis apdorojimas, mažiau klaidų ir sklandesnė logistika įmonėms padeda sutaupyti brangaus laiko ir pinigų.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis