fbpx

Prisijungti

Naujienos

Su kuo Lietuvoje valgoma antreprenerystė, arba Verslo moterų tinklo diskusija su dr. Douglasu J. Gilbertu

 

Šią savaitę Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo moterų tinklas surengė išskirtinę diskusiją „Verslas. Verslumas. Antreprenerystė“. Į ją pakvietė antreprenerystės profesorių ir verslininką dr. Douglasą J. Gilbertą, kuris rudens semestrą Rūmų partnerio – Vilniaus universiteto – studentams skaito paskaitas, veda dirbtuves, dalyvauja diskusijose su Rūmų, VU, mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų, NVO „Lietuvos Junior Achievement“, Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos atstovais.

VVMT organizuotoje diskusijoje svečią dr. Douglasą J. Gilbertą pristatė VU Verslo mokyklos vadovė dr. Birutė Miškinienė, joje taip pat dalyvavo kviestiniai ekspertai: Eglė Surplienė (VVMT narė, gerovės valdytoja iš Gerovės valdymas, FPĮ) ir Audrius Zabotka (Rūmų, Europos Komisijos ir nepriklausomas verslo finansavimo bei personalo atrankos ekspertas, vienas iš Lietuvos verslo angelų tinklo LITBAN steigėjų), ir Vilniaus verslo moterų tinklo, įmonių bei kolegijų atstovai.

Pirmiausia profesorius pasidalino savo įžvalgomis apie antreprenerystę dirbant JAV bei Europoje, atsakė į gausius klausimus apie tai, kas yra svarbiau: idėja ar žinios, kuo skiriasi moterų ir vyrų sukurti verslai, kokie yra perspektyvaus verslo kriterijai, ko reikia sėkmingam verslui, ar Lietuva yra gera vieta naujo verslo pradžiai ir kt.

Pasak diskusijos moderatorės, komunikacijos specialistės, videokomunikacijos grupės „Filmuojam.lt“ vadovės Linos Laurinaitytės-Grigienės, „tai – labai įdomi tema, nepakankamai gerai žinoma ir vertinama. Antreprenerystė – toks sudėtingas ir mažai  vartojamas lietuvių kalba žodis. Galimybė iš pirmų lūpų išgirsti apie prof. D. Gilberto verslo ir akademinės, mokslinės veiklos patirtį, sužinoti, kokia yra antreprenerystės ateitis ir kokios rizikos, kaip galima skatinti verslumą, yra neįkainojama patirtis. Ruošdamasi renginiui dalyvavau profesoriaus studentų projektinių darbų pristatyme. Labai įdomi patirtis! Sužavėjo jo betarpiškas ir  pagarbus santykis su studentais, aiškiai ir suprantamai pateikiamas požiūris į verslo vystymą. Be to, dr. Gilbertas yra labai malonus pašnekovas, iš vakaro jam pateikėme klausimus, kad plačiau pakomentuotų mums rūpimas temas“.

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.