fbpx

Prisijungti

Naujienos

Su Japonijos Ambasadoriumi aptarta verslo misija

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose praėjusią savaitę lankėsi Japonijos Ambasadorius Lietuvoje Shiro Yamasaki.

Ambasadorius su Rūmų gen. direktoriumi dr. Almantu Danilevičiumi aptarė būsimos Rūmų narių misijos į Japoniją pasiruošimo darbus, pateikė patarimų, kaip Lietuvos įmonėms geriau pasiruošti, ieškant verslo partnerių tekančios saulės šalyje.

Lietuvos įmonių misija planuojama šių metų gegužės pabaigoje. Ambasadorius pažadėjo pasirūpinti, kad ji vyktų sklandžiai, mūsų šalies įmonės susitiktų su tinkamais potencialiais partneriais. Misijos dalyviams p. Shiro Yamasaki davė ir namų darbų – paruošti ir ambasadai pateikti kuo išsamesnius ir patrauklius savo veiklos pristatymus, kuriuos artimiausiu metu ambasada išsiųs partneriams Japonijoje. 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai primena, kad misijų, renginių preliminarius grafikus įmonės gali rasti Rūmų interneto svetainėje - https://www.cci.lt/produktas/tarptautiniu-misiju-kontaktu-ir-kitu-renginiu-grafikas/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.