fbpx

Prisijungti

Naujienos

Strateginė sesija “Vilniaus verslo moterų tinklo identiteto paieškos”

 

Kviečiame visas Vilniaus verslo moterų tinklo (VVMT) nares į susitikimą, kuriame :

- Pasitelkusios savo patirtis ir kūrybiškumą aptarsime moterų tinklo identitetą - juk moteris vienijančių organizacijų ne viena, kuo gi išskirtinis ir kitoks turėtų būti VVMT?

- Dėliosime VVMT atgimimo vizijas ir planus - kaip save matome ateityje, kas mums svarbu, kokią prasmę įkūnija VVMT narystė, kaip padėdamos viena kitai galime auginti savo verslus ir skatinti moterų verslumą bendrai ir siekti lygių galimybių užtikrinimo, kokią papildomą vertę sau ir bendruomenei gali padėti sukurti bendradarbiavimas VVMT.

-  Aptarsime šių metų renginių tinklelį bei daug kitų svarbių dalykų.

Laukia įdomus komandinis darbas ir netikėtos užduotys, kurios padės geriau pažinti vienoms kitas!

Renginyje bus fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

Kada?

Vasario 13 d. 15:00.

Trukmė: 4 val.

Kur?

Renginio vieta – Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, T. Kosciuškos g. 30, Vilnius

Registracija

Registruotis kviečiame iki 2019 m. vasario 6 d. pas Gintarę Povilonę, Vilniaus PPAR Verslo klientų vadovę: gintare.povilone@cci.lt arba tel. +370 687 50025. gintare.povilone@cci.lt arba tel. +370 687 50025

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.