fbpx

Prisijungti

Naujienos

Strateginė Rūmų klasterio „We are Baltic“ sesija

Birželio 5–7 dienomis Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų fasilituojamas klasteris, kurį sudaro „Horeca“ sektoriaus įmonės Rūmų narės, organizavo išvažiuojamąją strateginę sesiją į Klaipėdą ir Juodkrantę.

Šios sesijos tikslas buvo aptarti bendradarbiavimo ir prisijungimo prie klasterio galimybes su rūmų nare UAB „Vadasiga“, gaminančia korpusinius baldus ir įrengiančia viešbučius, restoranus ir SPA; taip pat apžiūrėti bei įvertinti klasterio nariui UAB „Audėjas“ priklausantį viešbutį „Eglių slėnis“ Juodkrantėje. Klasterio nariai ambicingai planuoja artimiausiu metu parengti jo atnaujinimo koncepciją ir kartu atnaujinti. Atskiros įmonės jau turi ilgametės viešbučių įrengimo patirties, tačiau tai bus pirmas projektas, kuriame dalyvaus visos klasterio narės! Toks bendras darbas bus geriausias pavyzdys, parodantis visą klasteriui priklausančių įmonių vertės grandinę ir akivaizdžią naudą klientui – kompleksines paslaugas bei Rūmų narių bendradarbiavimo naudą.

Primename, kad Vilniaus rūmai fasilituoja savo narių klasterį ir įgyvendina ES finansuojamą projektą, kuris skatina „Horeca“ sektoriaus įmones veikti kartu ir ieškoti savo produkcijai, paslaugoms naujų eksporto rinkų.

Veikdamos klasteryje ir įgyvendindamos eksporto skatinimo projektą „We are Baltic“ klasterio eksporto plėtra“ įmonės aktyviai parduoda prekes ir paslaugas remdamosi klasterio vertės grandine. Klasterio tikslas yra sukurti visiškai kompleksinę paslaugą – įrengti bei atnaujinti viešbučius ir restoranus nuo koncepcijos parengimo iki visiško įgyvendinimo bei tolesnės priežiūros.

Klasterio įmonės:

 

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis