fbpx

Prisijungti

Naujienos

Statybos sektoriaus įmonės domisi Norvegijos rinka

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Norvegijos – Lietuvos prekybos rūmais ir bendradarbiaudami su UAB „Fenixera“ organizavo statybų sektoriaus įmonių atstovų diskusiją apie verslo kūrimo galimybes Norvegijos rinkoje.

Renginys pritraukė daugiau nei 30 statybų sektoriaus atstovų.

Renginio metu Valerijus Svitovas, "Fenixera" AS ir jos atstovybės Lietuvoje įkūrėjas, dalinosi praktiniais patarimais apie statybų sektorių Norvegijoje.

„Norvegijoje, ypač Olso regione, pastaruoju metu ypač daug investuojama į statybos plėtrą (tiek infrastruktūros, visuomeninės paskirties pastatus, tiek ir gyvenamuosius pastatus).  Tačiau Lietuvos verslininkams svarbu gerai išsinagrinėti statybos reikalavimus Norvegijoje, kurie skiriasi nuo ES“, - akcentavo pranešėjas.

Spalio 15 - 17 dienomis Rūmai kartu su Norvegijos – Lietuvos prekybos Rūmais organizuoja gausią 14 Lietuvos statybos sektoriaus įmonių verslo misiją į Norvegiją, kartu aplankant vieną iš svarbiausių statybos parodų – „Bygg Reis Deg“.  Ši misija vykdoma įgyvendinant ES Struktūrinių fondų lėšomis remiamą projektą „Jungtinis eksportas“.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.