fbpx

Prisijungti

Naujienos

Statybos ir alternatyvios energetikos sektoriams skirta nemokama kontaktų mugė Londone

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia Lietuvos įmones dalyvauti „Enterprise Europe Network“ organizuojamoje nemokamoje kontaktų mugėje kovo 6 d. Londone.  Renginio metu taip pat bus galimybė apsilankyti parodoje „Futurebuild“.

 

Kontaktų mugė ir parodos lankymas Lietuvos įmonėms – nemokamas, dalyviai padengia savo kelionės ir apgyvendinimo išlaidas.

 

Rūmai gali jums padėti suorganizuoti skrydžius, apgyvendinimą ir dalyvavimą kontaktų mugėje.

 

„Futurebuild“ yra vienas iš didžiausių ekologinio dizaino ir tvarios statybos renginių. Šiais metais pagrindinis dėmesys skiriamas statybų inovacijų, naujų produktų ir medžiagų pristatymui. Taip pat seminaruose ir kūrybinėse dirbtuvėse bus dalijamasi įžvalgomis apie iššūkius, su kuriais susiduria statybų ir alternatyvios energijos sektorius , bei jų sprendimų būdus.

 

 

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.futurebuild.co.uk

 

Ši kontaktų mugė yra puiki galimybė atrasti naujus produktus, paslaugas, technologinius sprendimus taip pat susipažintini su statybų specialistais ir architektais iš viso pasaulio.

 

Sektoriai, kuriems būtų naudinga ši mugė ir paroda:

 

  • Alternatyvi energija
  • Statybos darbai
  • Statybinių medžiagų, komponentų ir sistemų gamyba

 

Susidomėjus prašome kreiptis į Tarptautinių ryšių skyriaus vadybininkę Agnę Vičkačkaitę, el. paštu: agne.vickackaite@cci.lt arba telefonu +370 682 17058

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis

 

Sveiki!

Smagu, kad domitės galimybe bendradarbiauti su užsienio partneriais. Šiuo metu funkcionalumas yra diegiamas ir artimiausiu metu bus aktyvuotas.