fbpx

Prisijungti

Naujienos

Startuoja tarptautinė iniciatyva ADMA TranS4MErs. Kviečiame dalyvauti!

 

Balandžio 28 d. 11 val. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kviečia mažas ir vidutines gamybos įmones dalyvauti tarptautinės iniciatyvos ADMA TranS4MErs pristatymo renginyje ir sužinoti, kaip jos gali tapti skaitmeninės revoliucijos dalimi.

Renginyje bus galima ne tik daugiau sužinoti apie ADMA projektą ir kokius iššūkius siekia spręsti susibūrusi plati tarptautinių partnerių komanda, bet ir susidaryti aiškų vaizdą apie būsimas veiklas ir projekto etapus.  Taip pat turėsite galimybę išklausyti įmonių patirtį, kurios jau anksčiau pasinaudojo programos teikiamomis paslaugomis ir sužinoti iš jų, kaip ADMA padėjo joms skaitmeninimo kelyje.

 

REGISTRACIJA Į RENGINĮ:  https://hopin.com/events/adma-trans4mers-kickoff-event 

 

ADMA TranS4MErs – ES finansuojama tarptautinė iniciatyva, kurios tikslinė auditorija – mažos ir vidutinės gamybos įmonės, siekiant joms tapti skaitmenizuotomis, ekologiškomis ir visuomenės poreikius atliepiančiomis organizacijomis.

ADMA TranS4MErs projekto metu tai bus daroma išmaniai sujungiant bendruomenės platformą su įvairiais įrankiais: virtualiais ir gyvais mokymais, paramos programomis. Numatytas programų rinkinys bus pritaikytas naudoti skirtingose technologijų diegimo srityse. Įmonės individualiai renkasi galimas paslaugas ir pagalbą joms reikiamu laiku ir diegimo etapu, kad pasiektų užsibrėžtus transformacijos tikslus. ADMA TranS4MErs projekto metu organizacijos teiks pagalbą, susijusią su skaitmeninėmis kompetencijomis pagrįstomis technologijomis: didelio našumo kompiuteriais, dirbtiniu intelektu ir kibernetiniu saugumu, taip pat MVĮ mokysis pažangių skaitmeninių technologijų įgūdžių, prisidės prie strateginės Europos autonomijos.

Tarptautinę iniciatyvą įgyvendina platus partnerių tinklas Europoje. Projekto koordinatorius –  Irish Manufacturing Research (IMR), Airija. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Lietuvos inovacijų centru atstovauja Lietuvai tarp 38 projekto partnerių iš 27 ES valstybių narių.

ADMA TranS4MErs – tai 4 metų trukmės projektas, įgyvendinamas pagal Europos Sąjungos Horizon 2020 programą, kuris siekia padėti daugiau nei 1000 MVĮ žengti skaitmeninės transformacijos link.

 

Daugiau apie projektą:

ADMA TranS4MErs - Irish Manufacturing Research (imr.ie) | trans4mers.eu

Projektas „ADMA TranS4MErs“ (cci.lt)

LinkedIn: ADMA-trans4mers

Twitter: @ADMA_TranS4MErs

YouTube: ADMA TranS4MErs

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis