fbpx

Prisijungti

Naujienos

Startavo tarptautinis projektas „EU4Business: Connecting Companies“

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, kartu su konsorciumo partneriais (Estijos prekybos ir pramonės rūmais, Sakartvelo prekybos ir pramonės rūmais bei Armėnijos Respublikos prekybos ir pramonės rūmais) prisijungė prie @EUROCHAMBRES įgyvendinamo projekto „EU4Business: Connecting Companies“ (@EU4BCC), kuris yra finansuojamas pagal Europos Sąjungos EU4Business iniciatyvą. Šiuo projektu siekiama remti tvarų ekonominį vystymąsi ir darbo vietų kūrimą Rytų partnerystės šalyse padedant augti smulkioms ir vidutinėms įmonės.

„Projekto metu ES ir Rytų partnerystės šalių ne pelno siekiančios verslo paramos organizacijos galės teikti bendras paraiškas ir gauti finansavimą, skirtą padėti smulkaus ir vidutinio verslo augimui, skatinant tarptautinę prekybą, investicijas bei stiprinant ryšius tarp Rytų partnerystės bei Europos Sąjungos įmonių“, - pasakoja Rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius.

Lapkričio 12-13 dienomis vyko projekto informacinis renginys, skirtas Europos valstybių ir Rytų partnerystės šalių tinklaveikai. Jo metu buvo pristatytas „EU4Business: Connecting Companies“ projektas, projekto ekspertai apžvelgė 5 sektorius (bio/organinio maisto, kūrybinių industrijų, tekstilės turizmo bei vyno) Rytų partnerystės šalyse, o dalyviai turėjo galimybę užduoti klausimus dėl būsimo kvietimo teikti paraiškas bei surasti partnerius tolimesniam bendradarbiavimui.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su partneriais šio projekto rėmuose bus atsakingi už kūrybinių industrijų sektoriaus kvietimo teikti paraiškas koordinavimą, pirminę projektų atranką, monitoringą ir kt.

Kviečiame sekti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų naujienas bei informaciją #EU4BCC programos puslapyje https://connectingcompanies.eu/, kuriame gruodžio mėnesį bus paskelbtas kvietimas teikti paraiškas.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai kartu su Prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija yra Europos pramonės ir prekybos rūmų asociacijos („Eurochambers”), Baltijos šalių prekybos ir pramonės rūmų asociacijos, SMEunited bei Hanse – Parlament nariai.

EUROCHAMBRES (Europos prekybos ir pramonės rūmų asociacija) - viena didžiausių verslo atstovų organizacijų Europoje, vienijanti 43 šalių 45 Europos šalių nacionalinių prekybos, pramonės ir amatų rūmus bei Rūmų asociacijas, kurios jungia 1700 regioninių ir vietos rūmų. Organizacijos tinklas apima daugiau kaip 20 milijonų verslo bendrovių, kuriose dirba per 120 mln. žmonių. Eurochambres būstinė –Briuselis (Belgija).

 

Daugiau renginio akimirkų rasite nuotraukų galerijoje:

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis