fbpx

Prisijungti

Naujienos

Startavo Šanchajaus verslo programa „Product month in Baltic States“

Antradienį oficialiai atidaryta Šanchajaus parodų organizatoriaus – „Sail of Shanghai“,   Šanchajaus ekonominių organizacijų federacijos ir Šanchajaus pramonės ekonomikos organizacijos inicijuota programa „Product month in Baltic States“.

Programos partneriais Lietuvoje tapo Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmai, o Latvijoje – Latvijos plėtros ir investicijų agentūra.

Oficialiame programos atidaryme buvo pristatyta naujai sukurta virtuali platforma „Shanghai Fair 365 – Online Exhibition Platform“, kur jau šiandien galima rasti pagal sektorius suskirstytas Kinijos įmones, ieškančias kontaktų Europoje.  Prie šios platformos iniciatyvos  planuoja prisijungti  ir Albanijos, Bulgarijos, Kroatijos, Slovėnijos verslininkai, o šių valstybių Prekybos ir pramonės rūmų atstovai taip pat dalyvavo atidarymo ceremonijoje.

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų gen. direktorius dr. Almantas Danilevičius programos atidaryme pažymėjo, kad  Rūmai yra užmezgę glaudžius ryšius su Kinijos verslo atstovais, Kinijos ambasada Lietuvoje, o kasmet vykstantys verslo susitikimai Lietuvoje bei misijos Kinijoje padeda abiejų šalių verslininkams vystyti prekybinius santykius.

„Tikime, kad nauja programa Baltijos šalims bei virtuali platforma „Shanghai Fair 365 – Online Exhibition Platform“ bus naudingos Lietuvos įmonėms bei padės lengviau rasti kelius į didžiulę Kinijos rinką“, - sakė dr. A. Danilevičius.

Po atidarymo ceremonijos vyko virtualūs Lietuvos ir Kinijos maisto ir gėrimų pramonė atstovų verslo prisistatymai.  Tarp Lietuvos įmonių dalyvavo Rūmų nariai -  Geld Baltic, Litamilk, MV Group Production, Prieskonių ambasada, Signumus ir Straikas. Lietuvos įmonės sulaukė kinų importuotojų susidomėjimo.  Visos lietuvių įmonės taip pat pristatytos virtualioje platformoje.

Įmones, besidominčios Kinijos rinka, partneryste su Kinijos įmonėmis, Rūmai kviečia pasitarti ir kartu rasti trumpiausius kelius sudaryti naujus kontraktus.

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis