fbpx

Prisijungti

Naujienos

Šri Lankos ambasadoriaus Lietuvai vizitas Rūmuose

 

Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Šri Lankos demokratinės socialistinės respublikos ambasadorius Lietuvai Sudantha Ganegama Arachichi ir Šri Lankos garbės konsulas Lietuvoje Elijus Burgis. Svečius priėmė Vilniaus rūmų generalinis direktorius Almantas Danilevičius, Tarptautinių ryšių skyriaus vadovė Audronė Masandukaitė ir eksporto plėtros vadovė Deimantė Vilčinskaitė. Susitikime dalyvavo Rūmų narė UAB „Švenčionių vaistažolės“, kuriai atstovavo Indrė Šilinikienė ir Lietuvos biotechnologų asociacija (LBTA), atstovaujama Agnės Vaitkevičienės.

Ambasadorius Lietuvoje lankėsi antrą kartą ir pasidžiaugė, kad didėjant turistų iš Lietuvos susidomėjimui, šiemet Šri Lanka pristatyta savaitgalį vykusioje parodoje ADVENTUR. Kaip sakė P. Arachichi, Šri Lanka domisi bendradarbiavimu su Lietuva, ypač IT, biotechnologijų, gyvybės mokslų, medicinos, farmacijos, arbatos industrijos bei konsultacinių paslaugų srityse.

A. Danilevičius, pristatydamas ambasadoriui Rūmų aktualijas, kvietė į Vilnių atvykti Šri Lankos verslininkų delegaciją, kuriai padėsime organizuoti verslo susitikimus ir vizitus į įmones, institutus ar mokslo slėnius. Rugsėjo pabaigoje Vilniuje kaip tik vyks „Life Science Baltics“ forumas, kuris būtų aktualus Šri Lankos verslininkams.

Daugiau apie forumą: https://lifesciencesbaltics.com/

Tapkite rūmų nariu

Nario anketą peržiūrėti gali tik prisijungę prie sistemos rūmų nariai

Registruotis